Facebook Twitter E-mail
28. března 2015

Supergirl už ví, kdo bude její první protivník

Supergirl pokročila do další fáze. Už dlouho víme, že si ji zahraje herečka Melissa Benoist. Z prvních fotek už dokonce víme, jak bude vypadat v novém obleku a nyní se dozvídáme, kdo bude jejím prvním protivníkem.

Prvním protivníkem Supergirl bude postava jménem Vartox. Podle DC komiksu pochází Vartox (známý také jako Vernon O'Valeron) z planety Valeron a může se pochlubit tím, že se zná se Supermanem, je mu rovný a společně zažili spoustu dobrodružství. Podle informací o pilotu, který se připravuje pro CBS, má být Vartox mimozemský trestanec skrývající se na Zemi již 12 let. Poté, co se Supergirl odhalí jako veřejná hrdinka, rozhodne se zjistit její totožnost a bojovat s ní.

Zahraje si ho britský herec Owain Yeoman. Toho si pamatují především fanoušci nedávno skončeného seriálu The Mentalist (Mentalista), kde hrál Wayna Rigsbyho. Kromě toho se v poslední době objevil například v seriálech Extant nebo Turn.

V hlavních rolích se kromě Melissy Benoist představí také Mehcad Brooks (Jimmy Olsen), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers) a Jeremy Jordan (Winslow Schott). V rolích hvězdných hostů se pak můžeme těšit třeba na Deana Caina (seriálový Superman) nebo Helen Slater (původní Supergirl).


Doufáte, že Supergirl projde sítem a bude z ní plnohodnotný seriál? A jak se vám líbí její první protivník?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

majka147
před 138 týdny
Owaina v roli Rigsbyho som mala rada. Je to fešák. Takže som rada že ho...
Cristie
před 138 týdny
Také mám Owaina ráda, v Mentalistovi byl super. Takže se těším.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY