Facebook Twitter E-mail
30. března 2015

Kings of Con: Nový seriál od herců ze Supernatural

Před pár týdny se objevila zpráva o tom, že parta z Firefly chystá vlastní seriál. Říkali jste si, že to zní jako dobrý nápad, jenže Firefly není váš šálek kávy? Rozhodně nemusíte smutnit, protože podobný nápad se urodil i v hlavách dvou herců, kteří jsou známí hlavně fanouškům seriálu Supernatural (Lovci duchů).

Těmi herci jsou Rob Benedict a Richard Spreight Jr.. Oba dva mají na kontě mnoho seriálových rolí a spojuje je hlavně působení v seriálu Supernatural. Možná si ještě pamatujete náš fotočlánek o Nejzajímavějších vedlejších postavách, kde oba našli své uplatnění. Benedict se představil jako Chuck Shurley a Spreight si zahrála Trickstera/Ga­briela.

Právě díky těmto rolím se staly pravidelnými návštěvníky srazů pro fanoušky seriálů. Nyní se po letech strávených v letištích hotelech po celé zemi i v zahraničí rozhodli vytvořit seriál Kings of Con.

O čem bude Kings of Con?

Herci se rozhodli ze svých vlastních zkušeností vytvořit komedii, který jde na rámec podepisování fotografií a ukázat tak, co tyto srazy dělá tak bláznivé a nepředvídatelné.

Herci sami pak hrají vlastní karikatury. Rich je třikrát rozvedený bývalý herec, jehož láska ke hře je stále silná díky popularitě, kterou zažívá na setkáních s fanoušky. Rob se rozvedl teprve nedávno. Nyní musí najít finance na pokrytí ztrát, které rozvrat manželství a stagnující kariéra přinesly.

Příběh by měl obsahovat improvizaci a břitký humor Roba a Riche a v duchu show by se mohli objevit také další vedlejší postavy ze Supernatural, stejně jako již známí herci napříč celým Hollywoodem, se kterými Rob a Richard pracovali během své dvacetileté kariéry.

Něco o kampani

Pánové si prozatím nastavili cíl vybrat 100 000 dolarů, které se použijí na natáčení několika úvodních epizod. (V neděli, tedy tři dny po spuštění, byl základ vybraný). Samozřejmým předpokladem je, že pokud se podaří vybrat víc, tak vznikne prostor pro natočení více epizod. Peníze půjdou na lokace, na natáčecí štáb, na post-produkční štáb, na úpravy, na vybavení, na cestování, na kostýmy a také samozřejmě na herecké obsazení. Každý příspěvek samozřejmě nabízí odměny a jejich rozpis si můžete prohlédnout na stránce s kampaní.

Důvodem proč se rozhodli pro tuto kampaň je, že je v dnešní době něco podobného v podstatě nemožné prodat televizní stanici. Navíc je podle nich fandom silou, která je „kravaťáky“ přehlížena. Právě Supernatural se pak může pochlubit velkou fanouškovskou základnou, vždyť příští rok načne již 11. sérii! Jak sami říkají, oni jsou si svých fanoušků dobře vědomi: „Ve skutečnosti nebyla crowdfundingová kampaň součástí původního plánu. Ale tato myšlenka se nám líbí. Můžeme hrát, psát i režírovat, ale potřebujeme producenta. Nebo ještě lépe, spoustu producentů. Potřebujeme TEBE! Společně to můžeme dokázat!“

K této kampani samozřejmě patří úvodní video o které vás nemůžeme ochudit.

Jak se vám líbí projekt Kings of Con? Chystáte příspěvek či případné sledování?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 138 týdny
Pokud to chápu dobře, tak by to měl být cca 10 minutový webseriál a...
Lill
před 138 týdny
Vďaka, aj som si myslela, že to bude skôr tento prípad :)
hansman26
před 138 týdny
Aha tak to pak jo. Každopádně je to dobrá "haluz", že je takový...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY