Facebook Twitter E-mail
31. března 2015

Fox oficiálně prodlužuje New Girl

To, o čem se spekulovalo již několik dní, konečně stanice Fox potvrdila. Komedie New Girl (Nová holka) se vrátí v nové sezóně s pátou sérií.

„I po čtyřech sériích New Girl zůstává jednou z nejchytřejších a nejpříjemnějších komedií v televizi,“ uvedl v oficiálním prohlášení David Madden, ředitel společnosti Fox Broadcasting Company. „Scénář je ostrý jako břitva, obsazení nepřestává bavit. Nemůžeme být více pyšní na Liz, Bretta, Davea a celý tým, který za New Girl stojí. Milujeme tuto show a jsme nadšeni, že ji na obrazovky vrátíme s pátou řadou.“

V sezóně 2015/16 na seriál čeká milník – oslaví svou stou epizodu.

O prodloužení jsme s otazníkem psali již před dvěma týdny, kdy se na Twitteru objevila fotografie z natáčení páté série. Natáčení takto brzy je spíše výjimkou. New Girl k tomuto kroku přistoupil kvůli těhotenství představitelky hlavní role, herečky Zooey Deschanel.

Když nepočítáme animáky, je New Girl teprve druhou prodlouženou komedií stanice v letošním sezóně. Již dříve se dobrých zpráv dočkali fanoušci Brooklyn Nine-Nine. Z dramat už mají nové série jisté novinky Empire a Gotham, se třetí řadou se vrátí i Sleepy Hollow.


Těší vás prodloužení New Girl? Zaslouží si seriál pokračování, nebo jeho úroveň už klesá?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 133 týdny
Tak tak, Coach mi taky bude chybět...
Verrush
před 133 týdny
To mě těší! Mám ten seriál ráda :)
Motna
před 132 týdny
Skvělá zpráva, doufám, že bude mít ještě mnoho řad.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY