Facebook Twitter E-mail
3. dubna 2015

House of Cards se vrátí se čtvrtou řadou!

Tak se nám to pěkně rozjíždí. Poslední dobou máme obnovení na každém rohu, to dnešní však zaručeně udělá radost mnohým z vás. Streamovací server Netflix se rozhodl nadále sázet na House of Cards. Seriál se tak déle než měsíc po vypuštění třetí série dočkal oficiálního prodloužení pro čtvrtou řadu.

Mluvčí serveru potvrdil, že House of Cards získává předčasné obnovení. Natáčení na sebe nenechá dlouho čekat. Původně mělo jít o dvousezónní záležitost, nicméně v posledních měsících se obě strany (tvůrci i server) vyjádřily v tom smyslu, že seriál klidně může běžet déle.

Seriál měl premiéru v roce 2013. Od té doby sklízel ocenění, kde se dalo, včetně výhry ceny Emmy v kategorii Nejlepší drama. Robin Wright dostala v roce 2014 Zlatý glóbus za svou roli a letos, tedy v roce 2015, seriál vyhrál Glóbus Kevin Spacey.

Natáčení nové série začne již letos v létě, nové epizody se do oběhu dostanou v roce 2016.


Patříte mezi fanoušky této úspěšné novinky? Těší vás předčasné obnovení pro třetí sérii? Může jít House of Cards co do sezón ještě dále?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY