Facebook Twitter E-mail
6. dubna 2015

Vstane Full House z mrtvých?

Již před pár měsíci začaly probíhat vášnivé diskuze, které naznačovaly, že seriálová klasika Full House (Plný dům) se vrátí na televizní obrazovky v podobě spin-offu. Zprávu tenkrát doprovázela spousta dohadů ohledně vedení i obsazení, avšak poté tohle téma vyšumělo. Nyní se objevují nové informace, které mají již konkrétnější podobu a objednávka seriálu je skutečně na spadnutí.

Zachráncem je opět Netflix, který v poslední době navyšuje svou seriálovou nabídku skutečně ve velkém. V plánu je objednávka 13 epizod, které by byly odvysílány pod názvem Fuller House (Plnější dům). Zástupci Netflixu sice odmítli celou záležitost komentovat, ale ze zdrojů vyplývá, že k oficiální objednávce zbývá už jen krůček. Přesto však ještě není nic jisté.

Děj se tentokrát nebude soustředit na celou rodinu Tannerových. V čele bude stát nejstarší z dětí, D.J. (Candace Cameron Bure), společně se svou potrhlou nejlepší kamarádkou Kimmy (Andrea Barber). Ovšem nemusíte být smutní, legendární trio John Stamos (Jesse), Bob Saget (Danny) a Dave Coulier (Joey) plánují v seriálu hostovat. Scénáře se ujme tvůrce původního sitcomu, Jeff Franklin, který se společně s Thomasem L. Millerem a Robertem L. Boyettem (také původní členové) ujme i funkce výkonného producenta. Stejný zůstává i formát projektu a bude se tedy jednat o multikameru.


Jste fanoušky Full House? Uvítali byste, kdyby se seriál skutečně vrátil na televizní obrazovky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 136 týdny
Proboha, ať nevstává! Humor je kolikrát hrozná bída, moc moralizování, ale je...
mite1
před 136 týdny
Vím, že se jednalo o apríl, ale abych pravdu řekla, kdyby oživili seriál...
ševča
před 135 týdny
Nás možná ne, ale v USA je to prakticky klasika.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY