Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2015

Shadowhunters: The Mortal Instruments dostává zelenou!

V říjnu minulého roku jsme vás informovali, že se začíná pracovat na seriálové adaptaci knižní série (a filmu) od spisovatelky Cassandry Clare The Mortal Instruments. Od té doby se žádné informace hovořící o osudu projektu neobjevily. Až nyní.

Stanice ABC Family si objednala první sérii této ságy, která byla pojmenována Shadowhunters. Produkce začne v květnu v kanadském Torontu. Za zrodem seriálu stojí Ed Decter, který bude plnit i funkci výkonného producenta. Herecké obsazení zatím známo není, avšak s blížícím se datem produkce se informace o castingu začnou jistě brzy objevovat.

Děj vypráví příběh 18leté Clary Fray, která se na své narozeniny dozví, že není tou, kterou si celou dobu myslela. Pochází z dlouhé linie Lovců stínů – lidsko-andělských hybridů, kteří loví démony. Když je unesena její matka Jocelyn, ocitá se Clary uprostřed světa démonů, ve kterém jí pomáhá Lovec stínů Jace a její nejlepší kamarád Simon. Žijící mezi vílami, čaroději, upíry a vlkodlaky, Clary nyní putuje cestou k objevení sama sebe, když se dozvídá informace o své minulosti, ale také o své budoucnosti, která pro ni chystá spoustu zajímavých věcí.

„Clary je silná, energická a podmanivá postava, se kterou se publikum okamžitě ztotožní. Budou chtít, aby uspěla, a budou jí držet pěsti, aby se stala člověkem, kterým se stát má. Sága má silnou fanouškovskou základnu a rozsáhlý svět, který lze zkoumat několik sérií,“ uvedla Karey Burke, výkonná viceprezidentka stanice.


Jste fanoušky knižní série a filmu The Mortal Instruments? Máte v plánu sledovat na ABC Family i tento nový seriál?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

barun.chromkova
před 139 týdny
:D názor ti brát nebudu, ale jestli se ti nelíbila knížka tak u filmu...
Anetka888
před 139 týdny
Snad se dočkáme lepšího Jace.
ševča
před 134 týdny
No já viděla film. Zajímalo mě, jestli to stálo za to, když kvůli takové...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY