Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2015

Kevin From Work: Zbrusu nová komedie od ABC Family

Během ledna jste se mohli dočíst o objednávce dvou pilotů, kterou učinila stanice ABC Family. Jedna z těchto komedií může slavit. Seriál Kevin From Work dostal zelenou a první série se na televizních obrazovkách objeví už letos v létě. Produkce začne v červnu.

Jedná se o singlekamerovou komedii o mladém Kevinovi, který v dopise vyzná svou neopětovanou lásku své kolegyni Audrey. Přijal totiž pracovní nabídku v zahraničí a myslí si, že už ji nikdy neuvidí. Z nové práce však nakonec sejde a Kevin je nucen se vrátit do svého původního zaměstnání. Tam bude muset opět spolupracovat s Audrey, jenže tentokrát už jeho city nejsou tajemstvím.

Do role Kevina byl obsazen herec Noah Reid (Backpackers) a jako Audrey se bude objevovat herečka Paige Spara. Dále se představí Matt Murray (Rookie Blue) jako Brian, Jordan Hinson (Eureka) jako Roxie, Punam Patel jako Patti a hostující roli získala herečka Amy Sedaris (Strangers With Candy), která ztvární postavu Julie. Jako tvůrce seriálu figuruje Barbie Adler, která se podepsala pod seriály jako jsou například How I Met Your Mother, My Name Is Earl nebo Arrested Development. Režie pilotu se ujal McG, který bude režírovat i několik pozdějších epizod. Oba plní zároveň i funkci výkonných producentů.

„Singlekamera reprezentuje vývoj našeho komediálního programu. Kevin From Work vypráví roztomile trapný milostný příběh – tentokrát z pohledu muže,“ sdělila Karey Burke, výkonná viceprezidentka ABC Family.


Jak se vám nová komedie zamlouvá? Přidáte si seriál do svých watchlistů?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY