Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2015

Taraji P. Henson se vrací do Person of Interest

Fanoušci Person of Interest (Lovci zločinců), zbystřete. Detektiv Joss Carterová, kterou si v prvních třech řadách zahrála Taraji P. Henson, se opět vrací na scénu.

Po jejím náhlém odchodu panovala teorie, že se Taraji rozešla s tvůrci ve zlém, ale její návrat to jistým způsobem vyvrací. Jak si jistě pamatujete, detektiv Carterová tragicky zemřela v Reesově (James Caviezel) náručí v důsledku své honby za zničením skupiny zkorumpovaných policistů s názvem Human Resources (či Lidské zdroje nebo Spolek). Je tedy logické, že jediná možnost návratu je ve formě flashbacku.

Očekávat ji můžeme již ve 20. epizodě s názvem „Terra Incognita“ vysílané příští týden, tedy 14. dubna. Reese se bude snažit uzavřít případ, na kterém Carterová pracovala, ale nikdy jej nedokázala vyřešit, a při této příležitosti ji opět spatříme právě formou pohledu do minulosti. Po její ztrátě reagoval Reese velmi emocionálně a radikálně a tento případ by pro něj tedy mohl být obzvlášť náročný.

Taraji P. Henson po odchodu z PoI nezůstala dlouho na ocet, letos se dočkala další přelomové role v dramatu stanice FOX Empire, kde si jakožto Cookie Lyonová získala srdce mnohých fanoušků a fanynek.


Máte radost z návratu detektiva Carterové? Chyběla vám, nebo ne?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 227 týdny
Pfff. Já bych se teda obešel i bez ní, pro mě dost nesympatická dáma.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY