Facebook Twitter E-mail
24. dubna 2015

Ben Affleck a Matt Damon budou mapovat budoucnost na Syfy

Kabelová stanice Syfy dala zelenou objednávce pilotu nového futuristicko-špionážního thrilleru Incorporated od producentské společnosti Pearl Street Production, za kterou stojí Matt Damon a Ben Affleck. K projektu se dále připojila studia CBS Television Studios a Universal Cable Productions.

Děj seriálu se odehrává v budoucnosti, kdy mají soukromé nadnárodní společnosti neomezenou moc. My se soustředíme na Bena Larsona, jednoho z ředitelů, který je nucen změnit svou identitu, aby se mohl infiltrovat do bezohledného korporátního světa a zachránit tak ženu, kterou miluje. Jenže tahle akce bude mít pro celý systém fatální následky…

Seriál pochází od bratrů Davida a Alexe Pastrových. Ti jsou zatím známí spíše jen z velkého plátna, kde napsali například scénář k filmu Self/less. Pastrovi budou pilot režírovat, na pozici showrunnera byl dosazen Ted Humphrey (Dobrá manželka).

Pro Syfy to je tak další krůček v jejich novém plánu se zaměřit více na původní sci-fi dramata à la Battlestar Galactica. Pokud se pilot podaří a Syfy objedná celý seriál, tak se nové drama připojí k jejich aktuálním hitům 12 Monkeys, Defiance, Haven a Helix. Ale konkurence je veliká, letos má stanice již objednané The Magicians a velice sledovaný Krypton.


Líbí se vám nový směr stanice? A co si představujete pod pojmem futuristicko-špionážní thriller?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mescalamba
před 134 týdny
"Děj seriálu se odehrává v budoucnosti, kdy mají soukromé nadnárodní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY