Facebook Twitter E-mail
18. dubna 2015

Restart Teletubbies získává další hvězdu

Oscarový vítěz Jim Broadbent se připojil k restartu Teletubbies pro BBC. Poslední nové epizody epizody seriálu pro předškoláky se natáčeli před čtrnácti lety. Restartovaná série se bude vysílat ještě letos na dětském kanále CBeebies. Vrátí se i dětem známé postavy Laa-Laa, Tinky Winky, Po a Dipsy.

Jim v seriálu ztvární hlas mluvící trumpety a připojí se tak k doposud úžasnému obsazení ve kterém již figuruje Jane Horrocks a Fearne Cotton.

Původní seriál s 365 epizodami se těšil enormnímu úspěchu. Vysílal se ve více jak 120 zemích a byl přeložen do 45 různých jazyků. Dokonce to byl první západní pořad pro předškoláky, který se vysílal v Číně a odhaduje se, že ho během let po celém světě viděla více jak miliarda dětí.

Na konec se ještě hodí podotknout, že Teletubbies nejsou tak stupidní, jak by se nám starším mohlo zdát. Naopak je to velice promyšlený pořad pro předškolní děti, kde všechno má svůj důvod a to i včetně neustálého opakování věcí dokola. Přeci jen to je pořad s cílovou skupinou okolo tří let.


Pustili byste svým dětem Teletubbies? Nebo to je zlo?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Motna
před 131 týdny
Já byl vždycky Dipsy. Ach ty vzpomínky. Parádní seriál. :)
Lola_L
před 131 týdny
oww ve školce jsme nemluvili o ničem jiném :D Na tomhle seriálu jsem...
ševča
před 109 týdny
Možná to není stupidní, ale Dipsy mi vždycky připadalo jako nadávka pro někoho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY