Facebook Twitter E-mail
26. dubna 2015

USA Network objednává piloty ve velkém

Kabelová stanice USA Network na během svých upfronts představila objednané piloty pro letošek. A je jich opravdu hodně…

PARADISE PICTURES

Je o skupině ambiciózních lidí snažících se uspět v čtyřicátých letech v Hollywoodu. Nemají tušení, jaké výzvy je čekají. Konec monopolů filmových studií, černé listiny či nástup televize.

STARCHITECTS

Drama z prostředí mezinárodní architektury a designu sleduje vzestup mladého talentovaného architekta, který o svoje místo bojuje v jedné z nejlepších firem v Los Angeles.

AMPED

Když si neurotický otec od rodiny on-line koupí „inteligentní pilulku“ pro zlepšení soustředění získá mnohem víc než čekal. Ke svému překvapení zjišťuje, že získal neuvěřitelnou sílu a schopnosti. Projekt zkoumá, jaké vzestupy a pády čekají na skutečného hrdinu v reálném životě.

Seriál je založen na postavě z připravovaného komiksu Erica Kripkeho pro Vertigo.

THE TAP

Příběh se odehrává na Yale v roce 1969, v době, kdy se tu odehrávala spousta kulturních a politicko-studentských revolucí. Jay Butler je uprostřed všeho a zároveň je přijat do dvou tajemných a mocných organizací. Do CIA a spolku Skull and Bones.

MYTHOS

Všechno co jste věřili, že jsou mýty, je skutečné. Tato skutečnost byla dlouhá léta ukrývána příslušníky dvou znepřátelených skupin, přičemž každá z nich má s lidstvem svůj záměr. Mezi tím vším je polapen Nate Brigman, obyčejný člověk, který jen pátrá po své zmizelé manželce.

AWOL

AWOL se soustředí na bývalého vojáka, který se po návratu domů ne a ne zapojit do běžného života. Ze zoufalosti se připlete do losangeleského kriminálního podsvětí, kde svoje bojové zkušenosti a znalosti využije tak, jak nečekal.

SWAMPLANDIA!

Nekonvenční rodinné drama na motivy bestselleru Karen Russelové se soustředí na Bigtreesovy, rodinu, které patří nejpopulárnější zábavní aligátoří park na Floridě. Teď se rodina vzpamatovává z nedávné tragédie a snaží si udržet své živobytí.

COOLEY & THE TANK

Sledujeme zákulisí fiktivního detektivního dramatu, které zkoumá komplikované životy dvou znepřátelených hlavních hvězd.

MILE HIGH

Dva nejlepší přátelé, makléř z Wall Street a tvrdě pracující podnikatel, spolu začnou podnikat v Coloradu v odvětví legalizovaného konopí. Jenže tenhle lukrativní byznys není úplně bez překážek, protože zákony jsou velice tvrdé, a zločinci, kterým konkurují jsou ještě tvrdší.

THE RECESSIONISTAS (Limited Series)

Skupina žen žijících na Manhattanu se spolu se svými manželi z Wall Street musí přizpůsobit novému řádu po finančním kolapsu v roce 2008.

THE ROCK UNTITLED PROJECT (Alternative Development)

Improvizovaný seriál Dwayna “Rocka” Johnsona.


Zaujala vás nějaká z potenciálních novinek?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 134 týdny
Zajímavé by mohly být seriály Mythos a Awol. Určitě bych je zkusila.
Atenecka
před 134 týdny
Z tohoto bych zkusila jedině MYTHOS, zbytek mě nezaujal
Carljack
před 134 týdny
NETFLIX, USA Network a Showtime mají dle mého ty nejzajímavější projekty...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY