Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2015

Last Man on Earth tu s námi bude i za rok

Stanice Fox dnes večer nadělila druhou sérii své letošní nové midseason komedii The Last Man on Earth. Seriál v hlavní roli s Willem Fortem byl od začátku silným hráčem. V součtu s DVR jeho čísla nabývala tak, že mu zajistila předčasné prodloužení.

Seriál začal hodinovou premiérou, která sklidila rating 2.4. Při připočtení Live+3 rating narostl na 3.3, online se na epizody podívalo 1,3 milionu lidí. Ačkoliv v následujících týdnech došlo k poklesu ve sledovanosti (nejnovější čísla jsou na ratingu 2.4 v Live+3), stále jde o solidní výsledky. Last Man je navíc úspěšný u mladého publika a také u mužů. Jde o nejlepší novou komedii u lidí v letech 18–34 a u mužů 18–49. Stanice si tedy na výsledky nemůže stěžovat.

„Hned jsme věděli, že jsme u Last Man on Earth natrefili na něco mimořádného,“ uvedl David Madden, ředitel Fox Entertainment. „Jde o jeden z mála seriálů, který pokračuje v dodávce hloubky a dimenze ke své původní zápletce, týden co týden.“

Last Man je zářivou výjimkou mezi seriály, které přeskočily pilotovou fázi a byly objednány přímo. V aktuální sezóně jsme u většiny stejně objednaných seriálů viděli spíše propad (Hieroglyph, Mulaney, Gracepoint, Weird Loners…). Hieroglyph se ani nedostal do vysílání, Gracepoint a Mulaney skončily po první sérii a Weird Loners se svými výsledky také jistě druhou řadu nedostane.

S Last Manem Fox obnovila dosud tři nováčky (dalšími jsou Empire, Gotham). Kromě toho pokračují také komedie New Girl a Brooklyn Nine-Nine a drama Sleepy Hollow.

Sledujete Last Man on Earth? Těší vás obnovení? O čem by asi měla být druhá série?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dagsoftware
před 136 týdny
mám 5. bod
Tulrika
před 136 týdny
Tak to mám bodík a taky se na to musím konečně mrknout
wee_n
před 136 týdny
Bod sice mám, ale zrovna tu tohoto seriálu mám takové smíšené pocity a spíš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY