Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2015

Peter Petreli se k Hrdinům nevrátí

Včera jsme pro vás měli ohledně návratu známých postav do restartovaných Heroes dobré zprávy, dnes již tak dobré nejsou.

K původním hrdinům jistě neodmyslitelně patřil Peter Petrelli a jeho rodina. Bohužel jeho představitel Milo Ventimiglia oznámil, že se do restartu seriálu nevrátí. V jednom z rozhovorů řekl:

Z mé strany určitě ne. Pokud jsem dobře obeznámen, tak již začali nějaké práce na natáčení a mají vymyšlené úplně jiné příběhy. Možná Petera zmíní, ale já se nevrátím. To se prostě nestane.

Ale i když on sám neplánuje návrat, tak na výsledek se těší:

Jsem nadšený za Jacka, stejně tak za Masiho a Zacha – samozřejmě tím myslím Leviho ne Quinta. Jsem za kluky hrozně rád a doufám, že to nebude zábava jen pro ně, ale i pro fanoušky.

Restartovaní Heroes se vrátí pravděpodobně na podzim letošního roku. Z původního postav neuvidíme kromě Petera Petrelliho, Sylara, roztleskávačku Claire ani Niky a její varianty.


Bude vám Peter chybět, nebo jste rádi, že se v restartu neukáže?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 112 týdny
No právě, oni neustále brzdili vývoj jeho postavy. Jakmile se s těma...
Allien.9
před 112 týdny
Jako museli ho nějak zbrzdit, jinak by každého hned zpacifikoval, ale takhle...
ševča
před 111 týdny
Hlavně že schopnost posledního záporáka byla hýbání hlínou :D. Seriál nakonec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY