Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2015

Fortitude už zná svůj osud

Mezinárodní seriálový počin Fortitude už ví, zda se v příštím roce vrátí s novou sérií. Pro fanoušky máme dobré zprávy. Stanice Pivot (USA) a Sky Atlantic (Velká Británie) oznámily, že objednávají druhou sérii tohoto kriminálního dramatu, který ukazuje obrázek komunity v malém městečku Fortitude.

V první sérii se britský detektiv Eugene Mortan vydává do Fortitude, aby zde vyšetřil brutální vraždu vědce. Postupně se zaplétá do pavučiny intrik, když se spolu s šerifem Danem Anderssenem snaží odhalit vraha.

Tvůrce seriálu Simon Donald, který napsal všech 13 epizod kritiky ceněné první řady, se vrátí jako scenárista a výkonný producent. Pro Pivot je Fortitude první skriptové drama.

„Od první epizody si fanoušci oblíbili neuvěřitelně bohatý svět, který Simon Donald vytvořil, kde se střetává příroda s civilizací s katastrofálními důsledky. Jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že se seriál vrátí s novou sérií, která bude opět plná napětí a chaosu,“ uvedl v oficiálním vyjádření Kent Rees, generální ředitel Pivotu.

Pro druhou řadu prozatím nebylo oznámeno žádné herecké obsazení. Během první série zemřelo několik hlavních postav. Finále řady bylo odvysíláno ve čtvrtek.


Oblíbili jste si Fortitude? Jste rádi, že se seriál vrátí s druhou řadou? Koho byste v ní rádi viděli a o čem by měla být?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

griff
před 136 týdny
super:) jen mě v týhle sezóně naštvali, že postupně odpravili všechny moje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY