Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2015

Nový spin-off seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. je na obzoru!

Pro fanoušky seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. máme skvělé zprávy. Navzdory nízkým ratingů se zdá, že s třetí sérií se v příštím roce počítá, ba co víc, Marvel pro stanici ABC v současnosti vyvíjí nový spin-off. Na projektu pracuje Jeffrey Bell, výkonný producent Agentů, ve spolupráci se scenáristou Paulem Zbyszewskim (Lost, Hawaii Five-0), který by v případě objednávky seriálu plnil funkci showrunnera.

Jak už je pro Marvel typické, své karty si drží těsně u těla a podrobnější informace zatím nejsou známy. Dějová linka je tedy v současnosti tajná, ale objevují se spekulace, že by ve spin-offu měly vystupovat některé postavy z původního seriálu. Půdu pro nový spin-off si tvůrci připraví ještě ve zbývajících epizodách druhé série Agents of S.H.I.E.L.D. Nebude se však jednat o úvodní pilot, který by byl do seriálu zakomponován. Zřejmě půjde jen o drobné náznaky.

Stanice by ráda učinila své rozhodnutí ohledně objednávky co nejdříve, ideálně ještě před upfronts. Čeká však na doručení scénáře k pilotní epizodě, na které pracuje Zbyszewski. Kdyby spin-off získal zelenou, na televizních obrazovkách by se mohl objevit již letos na podzim, případně poté v midseason. Jisté však není zatím nic, dokonce ani třetí série Agents of S.H.I.E.L.D. Oznámení ohledně prodloužení, rušení a objednávkách nových seriálů bude vydáno nejpozději 12. května během oficiální tiskové konference. Tam bude definitivně rozhodnuto i o osudu Agent Carter.


Jste fanoušky Marvelu? Co říkáte na představu nového spin-offu? Které postavy byste tam rádi viděli? Jste nadšení nebo je podle vás v seriálovém světě už přespinoffováno?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 136 týdny
Osobne doufam v Inhumans, ale realneji vypada real shield.
Stývn
před 136 týdny
Já myslím že to bude Agents of S.W.O.R.D. Podle druhé komiksové jednotky....
detannavittoria
před 136 týdny
Ještě to může být SPOILER » STRIKE, podorganizace SHIELD vedená Lancem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY