Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2015

ABC ruší Castla a Revenge?

Aktualizováno: Nejnovější vývoj u Castla: Nathan Fillion podepsal smlouvu na osmičku. Stana Katic ne (zatím?). I kdyby ABC seriál prodloužila, určitě se nevrátí showrunner David Amann a s největší pravděpodobností ani tvůrce Andrew W. Marlowe a výkonná producentka Terri Edda Miller.

Dříve: Prozatím necháváme nadpis s otazníkem. Je ale možné, že fanoušci ABC budou mít své watchlisty na podzim dvojnásobně ochuzené. Z nedávných aktivit totiž kdejaký paranoidní divák může vyvozovat, že stanice ABC nehodlá pokračovat se svými dvěma dramatickými veterány – Castlem a Revenge.

Podobně, jako stanice neoficiálně prodloužila How to Get Away with Murder (více se dočtete v této bleskovce), tak neoficiálně zrušila Revenge. Po včerejší epizodě totiž následovalo promo, ve kterém byli diváci nabádáni, ať si „nenechají ujíž závěrečné čtyři epizody“.

Revenge se poslední dvě sezóny potýká s prudkým poklesem sledovanosti. Poslední odvysílaná epizoda (mimo včerejší) získala rating pouze 1.0.

U Castla není až takový problém se sledovaností, spíš s tím, že herci prozatím nepodepsali nové smlouvy (taktéž můžete číst v bleskovce).

Na sociálních sítích byly zveřejněny různé fotky, které skutečně naznačují, jako by se tvůrci se svými fanoušky loučili. Ačkoliv nic není oficiální, nikdy není na škodu připravovat se na nejhorší. Než vám ale ukážeme zmíněné fotky, začneme tweetem, ve kterém Rob Kyker (umělecké oddělení) nabádá fanoušky, aby nevěřili všemu, co se dočtou na internetu. Doslova píše, že prozatím „se nic neví“.

#Castle BTS 14: Goodnight Precinct.

Fotka zveřejněná uživatelem Stana Katic (@drstanakatic), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–04–11T07:15:17+0­0:00“>Dub 11, 2015 v 12:15 PDT</time>

Last scene in the 12th Precinct

Fotka zveřejněná uživatelem Seamus Dever (@seamuspatric­kdever), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–04–11T05:32:42+0­0:00“>Dub 10, 2015 v 10:32 PDT</time>


Jste připraveni rozloučit se s jedním nebo oběma zmíněnými seriály? Dokážou tato dramata vůbec vyprodukovat uspokojivé zakončení bez předem oznámeného oficiálního konce?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 131 týdny
Yep, to tam Amann dlouho nepobyl :D
Stiletto42
před 131 týdny
Vůbec by mi nevadilo kdyby Andrew a Terri odešli, hlavně ale doufám, že...
Gabik.029
před 131 týdny
Jon taky ještě nepodepsal.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY