Facebook Twitter E-mail
23. dubna 2015

Z Blacklistu bude komiks

Týden před tím, než se James Spader na obrazovkách opět promění v záporáka Raymonda ‚Reda‘ Reddingtona, bylo oznámeno, že i Reda čeká proměna. Tedy ne doslovně, jen ho budeme vídat i jinde než na obrazovce. Nakladatelství Titan Comics totiž oznámilo, že podle seriálu The Blacklist chystá komiksovou sérii.

Komiks bude vyvíjen ve spolupráci s tvůrčím týmem Sony Pictures Televison. Psát bude Nochile Phillips a kreslení se ujme Beni Lobel, který dříve pracoval pro DC na komiksových adaptacích The Vampire Diaries a Fringe. Nakladatelství také není bez zkušeností se seriálovým žánrem, vydává například komiks ze světa ´Doctora Who.

V novém komiksu kromě Reda potkáme i další staré známé. Těšit se můžeme na Elizabeth Keenovou, Donalda Resslera, ale i spoustu dalších postav. Prvních šest čísel prý zavede čtenáře a fanoušky seriálu ještě hlouběji do světa mezinárodní špionáže, konspirací a intrik.

První číslo komiksu bude k dostání jak v papírové, tak v digitální formě 22. července. Samotný seriál se vrací na obrazovky NBC již dnes, 23. dubna.


Čtete komiksy rozšiřující seriálové světy? Nebo jdou mimo vás?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 130 týdny
No to jsem na to zvedavy, ale hadam ze z toho bude pekna blbost.
Tulrika
před 130 týdny
A proč zase? To se nemůžou raději soustředit na kvalitu toho seriálu. Přijde...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY