Facebook Twitter E-mail
1. června 2011

Na co koukat v létě

Letní sezóna seriálového sucha je opět tady. Jediné, co nás může spasit, je program kabelových televizí. Tak se pojďme podívat, co si na nás v létě připravily...

Letní novinky včetně trailerů jsme si už představili minule, ale jen novinky letní program nevyplňují. A co dalšího se na nás chystá? Probereme si to po jednotlivých dnech.

Pondělí

 

V létě si pro nás ABC Family připravilo na pondělí hnedle dvě novinky, u obou se příběh točí okolo dvojčat. První je Switched at Birth začínající 6. června a druhou je The Lying Game, která předchozí seriál nahradí 15. srpna. 6. června startuje také The Secret Life of the American Teenager. Seriál o problémech americké mládeže, který si nakonec oblíbily především americké matky, se vrací na obrazovky se svou čtvrtou sérií pouhý týden po skončení série třetí. To určitě ocení fanoušci, protože se jim tak zkrátí čekání na to, jak dopadne finále série. Počkat si budou muset až na podzim, kdy podobně jako loni, bude série rozdělena na dvě půlky.

Showtime 28. června nahradí ve svém komediálním bloku dvojku Nurse Jackie a United States of Tara jinou dvojicí komedií a to 2. řadou Big C a 7. řadou Weeds.

Syfy nezůstává pozadu a 11. července na obrazovky vypustí rovnou tři seriály. Vrátí se Eureka s druhou půlkou 4. série. Dále startuje 3. řada Warehouse 13 a na obrazovkách se objeví i jedna novinka. Tou je skupina „superhrdinů“ ze seriálu Alphas.

Posledními seriály, na které se můžeme v pondělí těšit, je dvojice kriminálek z televizní stanice TNT. Ty také začínají 11. července. První z nich je již sedmá řada seriálu Closer a druhou loňská novinka Rizzoli & Isles.

Úterý

 

I v úterý si pro nás u ABC Family připravili jednu novinku. Je jí teen-drama The Nine Lives of Chloe King, které lze krátce popsat jako seriál o „teen catwoman“. Pokračuje i Pretty Little Liars. I tady se opakuje loňské schéma – v létě se dočkáme jen poloviny série a na zbytek si budeme muset počkat na zimu. Oba seriály začínají 14. června.

FX své letní úterky vyplní sedmou řadou seriálu Rescue Me vysílanou od 12. července.

Již 14. června na TNT startuje druhá série Memphis Beat o detektivovi, který ve svém volném čase imituje Elvise. Následuje empatická nemocniční sestřička ze seriálu Hawthorne. S tou se budeme potkávat již třetí sezónu.

Dokonce ještě o týden dříve (tedy 7. června) začíná na televizní stanici USA třetí série White Collar. V tento den se dočkáme i začátku druhé řady seriálu Covert Affairs.

Středa

 

Dokonce i ve středu se na ABC Family objeví letní novinka. Od 29. června na této televizní stanici totiž začíná komedie State of Georgia. Ve stejný den také pokračuje svou druhou půlkou první série sitcom Melissa & Joey.

I TNT své letní středy vyplnilo jednou novinkou. Tou je právnická komedie Franklin & Bash. Startuje již 1. června, stejně jako druhá polovina druhé série seriálu Men of a Certain Age.

Ani na USA se nenechávají zahanbit a i na této televizní stanici se dočkáme novinky. Terapie „tough love“ v seriálu Necessary Roughness začínají 29. června. V lékařském prostředí zůstaneme i u dalšího seriálu, jen se přesuneme do vyšší společnosti s Royal Pains.

Na TV Land se 15. června vrací Hot in Cleveland, aby konečně doběhl zbytek druhé řady. I tady se dočkáme novinky. Začíná totiž Happily Divorced.

Středeční nabídku uzavírá právnické drama Damages. Od 13. června se tedy můžeme těšit na hlavní hrdinku Patty Hewes na Direct TV.

A jelikož toho dneska bylo až až, tak se na zbytek týdne podíváme až příště…

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zdeněk Král
hodně dávno
Tak ono nebude tak mrtvo, už se těším…
toebiash
hodně dávno
Jako obvykle budu dokoukávat starší seriály, které jsem nestihl...
kacka.irena
hodně dávno
Moc díky

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY