Facebook Twitter E-mail
19. dubna 2015

SZCon 2015: Termín konání (anketa)

Opravdu vás nešálí zrak! Je nám jasné, že už jste skoro přestali doufat, ale my jsme na SZCon opravdu nezanevřeli ani nezapomněli. Po roční přestávce jsme se naplno vrhli do příprav nového ročníku, který se bude tentokrát odehrávat v Brně.

Než spustíme oficiální přihlášky na SZCon 2015 a ukážeme vám letošní návrh trička a placky, musíme se společně dobrat termínu, kdy se náš třetí sraz uskuteční. Na konci článku najdete anketu se třemi letními termíny – na začátku prázdnin, uprostřed a na konci.

Všechny termíny jsme volili na sobotní večery, aby se mohli dostavit i ti, kteří přes týden pracují. Až společně domluvíme termín, zahájíme oficiální přihlášky s možností objednávky trička a placky, brzy tedy čekejte nové informace.

Jelikož sraz bude probíhat v letních měsících, zároveň pro vás máme návrh. Buď se sejdeme klasicky kolem šesté hodiny a budeme se družit do brzkých ranních hodin. Druhou možností je, že bychom mohli sraz začít již odpoledne, třeba někde na minigolfu nebo podobnou zábavnou aktivitou. Dejte nám vědět v komentářích, jestli byste měli případně o podobnou aktivitu zájem, nebo jestli je pro vás lepší domluvit se až na pozdní odpoledne/večer.

Doufáme, že vás změna místa z Prahy na Brno potěší a budete nadšeni z případného výletu nebo z toho, že to konečně máte trošku blíž. Bylo by super, kdyby se s námi sešli i naši slovenští přátelé, pro které je Praha přece jen pořádný kus cesty daleko :-)

Nicméně hlasujte, komentujte, házejte nápady na aktivity, brněnské podniky, termíny a prostě cokoliv vás napadne!

Který termín by vám pro SZCon nejvíce vyhovoval?

  • 27. června.(22 % — 41 hlasů)
  • 1. srpna(45 % — 85 hlasů)
  • 29. srpna(33 % — 63 hlasů)
Pro hlasování se musíš přihlásit!
Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 240 týdny
Z toho co tu zatim zaznelo, vypada ta Cajovna nejlepe.
xtomas252
před 240 týdny
Tak pokud by nebyl problém si tam nechat nějaké jídlo dovézt, tak by se to...
Balthazar6
před 240 týdny
A ve vetsine pripadu jsou ti, kteri se nebyli schopni k naplanovani...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY