Facebook Twitter E-mail
27. dubna 2015

První posila pro pátou řadu Suits

Je to jen pár týdnů, co skončila čtvrtá série úspěšného seriálu Suits (Kravaťáci). Scéna ze závěrečného dílu se dokonce ocitla v našem výběru ke Scéně měsíce. Nyní je však čas polehku začít zbrojit na následující ročník, protože Suits s námi budou s jistotou i za rok.

Je tak na pořadu dne oznámit první posilu, která se nám v nové sérii představí. Bude jí britská herečka Christina Cole. Tu si můžete pamatovat z rolí v seriálech Hex, The Assets nebo Rosemary's Baby.

Divákům se představí jako Dr. Paula Agard, psychiatrička se vzděláním z Harvardu, která se specializuje na poradenství pro podniky ve vyšších sférách. Zároveň je prezentována jako ideální žena pro Harveyho (Gabriel Macht). Očividně si v průběhu nové řady vyzkouší hru na kočku s myší a otázkou je, jestli se Paula stane Harveyho osobní terapeutkou.

Tady je navíc pár oficiálních řádků k páté sérii: „Při premiéře nové řady zaznamená Person Specter Litt těžce vybojované vítězství, ale boj zanechá na firmu otřesenou. I když se vyhne vězení, tak se Donna rozhodne opustit Harveyho po více než deseti letech spolupráce a začne pracovat pro jeho dlouholetého rivala Louise. Zatímco Jessica si přizpůsobuje tomu, že je single, tak Mike a Rachel prožívají žádost o ruku.“


Jak se vám líbí nová tvář? A myslíte, že má Suits ještě co nabídnout v nové řadě?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 134 týdny
Slečna pro Harveyho, tak to už se moc těším. Už když se tam objevila ta...
Pajky
před 134 týdny
Tak tak :) Těším se na novou řadu a jsem zvědavej, co si na nás vymyslí...
Carljack
před 124 týdny
První díl páté řady byl opravdu super! Pořádně jsme si užily Harveyho city a do...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY