Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2015

Agents of S.H.I.E.L.D.: Maria Hill opět na scéně!

Maria Hill. Bývalá vysoce postavená agentka S.H.I.E.L.D.u, nyní zaměstnankyně Stark Industries. Jejího jména jsme si mohli všimnout na staré zprávě v nejnovější epizodě Agents of S.H.I.E.L.D.. A brzy ji uvidíme z masa a kostí…

Herečka Cobie Smulders, která se proslavila rolí Robin v How I Met Your Mother, totiž v talkshow Jimmy Kimmel Live! prozradila, že se jako Maria Hill objeví v jedné z nadcházejících epizod Agentů.

Maria byla v MCU poprvé představena v Avengers, větší roli pak měla ve filmu Captain America: The Winter Soldier. A těšit se na ni můžeme i v očekávané novince Avengers: Age of Ultron, která dorazí do kin posledního dubna.

Cobie se objevila už ve dvou epizodách první série. Bude to tak její třetí účinkování v seriálu: „Někdy se objevím, abych spojila oba světy – filmy a seriál – dohromady,“ uvedla. A že by to byla ona, kdo dostane svůj vlastní spin-off?


Tak co myslíte, jakou bude mít Hillová spojitost s dvojkou Avengers?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 138 týdny
Snad to trošku oživí SHIELD už začíná být nuda.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY