Facebook Twitter E-mail
28. dubna 2015

Grey's Anatomy: Nová tvář pro novou sérii

Fanoušci seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové) dobře vědí, že nás čeká ještě řada operací než se dobereme zakončení jedenácté série. Je dost možné, že nás Shonda Rhimes (článek o tvůrkyni) ve finále nebude šetřit a bude třeba najít nové doktory.

I proto se již nyní objevila první zpráva o obsazení pro následující dvanáctou řadu. V té by se měl představit Giacomo Gianniotti. Tento původem italský herec se představí v „tajemné roli“. Zatím totiž nebyly odhaleny žádné podrobnosti o jeho postavě, takže si můžete zatipovat koho by si tak mohl zahrát.

Nejlépe si ho mohou pamatovat fanoušci seriálu Reign (Království), kde si zahrál Lorda Juliena a letos se objevoval pravidelně také jako Freddy v seriálu Selfie. Kromě toho si zahrál také Jimmyho Doughertyho v minisérii The Secret Life of Marilyn Monroe a nebo postavu jménem Leslie Garland v seriálu Murdoch Mysteries (Případy detektiva Murdocha).


Co na novou postavu říkáte? Koho si podle vás zahraje a jak dlouho se zdrží?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TeaSmajl
před 129 týdny
Souhlasím, jen je to dobrý nápad jak umřel. Myslím Tím v rukou ne tak...
Jeník Hoatský
před 129 týdny
už jsme se uklidnili, nechceme nikoho zabít :D SPOILER » Podle mě bylo...
Aewenith
před 129 týdny
S ohledem na to, k čemu Grey's Anatomy sklouzlo, jak Giacomo vypadá a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY