Facebook Twitter E-mail
23. dubna 2015

Castle obsazuje hostující hvězdy do finále

Tvůrci seriálu Castle (Castle na zabití) drží veškeré informace o poslední epizodě sedmé série v naprosté tajnosti. Už ale víme, kteří dva herci se ve finále objeví… a že by se Castle objevil v alternativním vesmíru?

No, sice o alternativním životě našeho oblíbeného spisovatele už jedna epizoda byla, tentokrát však žertujeme. Narážím totiž na prvního hostujícího herce, jímž je Lance Reddick. Toho si určitě pamatujete jako agenta/plukovníka Broylese ze seriálu Fringe (Hranice nemožného).

Detaily o jeho postavě jsou však drženy pod pokličkou. O tom, že bude Reddick ve finále hostovat, víme díky Penny Johnson Jerald (Victoria Gates), která tuto informaci omylem vypustila na twitter. Kromě Fringe je tento herec znám také z The Wire či Intelligence. Dále hostoval v seriálech American Horror Story, Bosch, The Blacklist, CSI: Miami či Lost.


Druhým jménem je Wallace Langham, jehož si naopak pamatují fanoušci seriálu CSI: Crime Scene Investigation. Ani v jeho případě však nebylo zveřejněno, koho ztvární. Dále se Langham objevil v seriálech Veronica's Clo­set, Fast Times, What About Joan?, Medium či Las Vegas.

Již dříve showrunner David Amann prozradil, že finále sedmé série se zaměří na mytologii Castla a Beckettové a že přinese „uspokojivý konec série“. A připomínáme, že Castle prozatím ještě není obnoven na osmou sérii, takže je možné, že tenhle díl bude i posledním dílem seriálu…


Také jste zvědaví, co si pro nás tvůrci připraví? A co myslíte, jaké postavy ohlášené hostující hvězdy ztvární?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alyssun
před 134 týdny
Už by to vážně chtělo vyjádření jestli bude další série, jinak budu mít...
inekafe
před 134 týdny
Najneskôr to bude oznámené počas Upfronts, kt. ma televízia ABC 12.5.,...
Alyssun
před 134 týdny
Takže budu ještě skoro 3 týdny jako na trní :-( No dopr...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY