Facebook Twitter E-mail
24. dubna 2015

ABC má v plánech další projekt z dílny od Marvelu

Marvel a stanice ABC spolu udržují velmi dobré vztahy, které se chystají prohloubit další spoluprací. Oskarový producent John Ridley, který se podepsal pod film 12 Years a Slave a také letošní seriálovou novinku American Crime, vyvíjí pro stanici nový marvelovský projekt.

Mělo by se jednat o předělávku již existujícího hrdiny nebo díla. Bližší informace jsou samozřejmě opět tajné, jak je pro Marvel typické. Ridley minulý rok uzavřel smlouvu se společností ABC Studios, takže tento projekt je vyvíjen v rámci tohoto partnerství. Jeho drama American Crime sice nezaznamenalo ratingový trhák, avšak vedení stanice si jej pochvaluje a ve spolupráci s Ridleym chtějí tak či onak pokračovat.

Co se týče Marvelu, jedná se o již druhý projekt, na kterém se v současnosti pro stanici ABC pracuje. Tím prvním je samozřejmě spin-off seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. V midseason se zde představil i seriál Agent Carter, který mezi kritiky získal pozitivní hodnocení, avšak obnovení pro druhou sérii má velmi nejisté. Mezitím měl, tentokrát na Netflixu, premiéru další kousek z marvelovské dílny. Představil se Daredevil, první z pěti Netflixem objednaných seriálů, v hlavní roli s Charliem Coxem.


Jaké jsou vaše reakce na vývoj nového projektu? Uvítali byste další marvelovský seriál nebo jich v současností běží až moc?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY