Facebook Twitter E-mail
20. dubna 2015

Preacher obsadil hlavní roli

Přípravy televizní adaptace komiksu Preacher jsou v plném proudu. Pilot stanice AMC patří mezi nejočekávanější a zhruba před měsícem jsme vám přinesli zprávu o obsazením prvních rolí. Nyní je čas odhalit si, kdo si zahraje roli hlavní.

Spekulace, které po internetu kolovaly od začátku obsazování, se potvrdily a můžeme tak říct, že hlavní postavu, tedy kazatele Jesseho Custera, si zahraje Dominic Cooper. Coopera si můžete pamatovat z role Howarda Starka (nejen) v seriálu Agent Carter, případně také jako Iana Fleminga ze seriálu Fleming.

Zpracování komiksu připravuje dvojice Seth Rogen a Evan Goldberg. Hlavní postavou příběhu je reverend Jesse Custer, drsný Texasan, který ztratí víru a zjistí, že Bůh opustil nebe a vzdal se svých povinností. Jesse se stane jediným člověkem, který je schopný Boha vypátrat a potrestat ho za jeho zradu. Na cestě ho doprovází jeho zbraně milující bývalka Tulip O'Hare, a upír-alkoholik Cassidy.

Dominic Cooper však není jediným hercem, který byl potvrzen pro roli v pilotu. Bylo oznámeno, že se k obsazení připojí také Elizabeth Perkins. Tu si můžete pamatovat z role Celie Hodes v seriálu Weeds (Tráva) a naposledy hrála hlavní roli v neúspěšném sitcomu How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life).

Zahraje si postavu jménem Vyla Quinncannon. To je matka hlavního hrdiny Jesseho, jinak je to také žena se silnou vůli, která je vlastníkem místních jatek.

Třetí potvrzenou postavou je mladá herečka Lucy Griffiths. Ta si zahrála Marian v adaptaci Robina Hooda, ale znát ji můžete také jako Noru Gainsborough ze seriálu True Blood (Pravá krev) nebo z pilotní epizody Constantina.

Divákům se představí jako Emily Woodrow, svobodná matka tří dětí, která netoleruje nesmysly. Živí se jako servírka, ale v kostele hraje na varhany a stará se o účetnictví. Je také Jesseho pravou rukou. Klidná a silná Emily je moudřejší, než vypadá svým věkem, a má taky tak trochu slabost pro kazatele.


Jak se vám líbí Dominic Cooper v hlavní roli? A co říkáte na prozatímní obsazení?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 182 týdny
Komixové adaptace mám ráda. Doufám, že tohle dopadne dobře. Líbil se mi moc...
Atenecka
před 182 týdny
Hmm to asi ne, ale teď si nedokážu vzpomenout na žádný komiks, co mě baví....
Fruiko
před 182 týdny
Začni číst Evropský komiks. To jen v Americe jsou vysazený na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY