Facebook Twitter E-mail
22. dubna 2015

Agents of S.H.I.E.L.D.: Bobbi a Hunter v čele spin-offu!

Před několika dny jste se u nás mohli dočíst o plánovaném spin-offu, na kterém pracují výkonní producenti seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. ve spolupráci se stanicí ABC. V té době bohužel nebyly známy podrobnější informace, což už dnes není pravda.

Spin-off sází na úspěšnou klasiku a bude prezentován v duchu filmu Mr. and Mrs. Smith. V hlavní roli budou totiž vystupovat bývalí manželé (a agenti of S.H.I.E.L.D.u) Barbara “Bobbi” Morse (Mockingbird) a Lance Hunter. V případě objednávky seriálu se tak bude jednat o potěšující zprávy o fanoušky herců Adrianne Palicki a Nicka Blooda, kteří tyto postavy ztvárňují. Oba se k týmu připojili až v téhle sérii, nepatří tedy k původnímu obsazení.

V rámci Agents of S.H.I.E.L.D. nebude odvysíláný žádný pilot, který by spin-off blíže uvedl a představil, ale tvůrci si pro něj v posledních epizodách série připraví půdu, aby mohli později případně navázat. Pokud by spin-off dostal zelenou, práce se ujme duo Jeffrey Bell a Paul Zbyszewski. Na televizní obrazovky by se mohl dostal již na podzim nebo poté až v midseason.


Jste fanoušci Bobbi a Lance? Potěšilo vás, že spin-off se bude vědovat těmto dvěma postavám?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciKr
před 134 týdny
wait, what? Carter nebyl dělaný na jednu sezónu, viz cliffhanger, kterým...
Ivy
před 134 týdny
Tak každého láká něco jiného. :)
ESESEL
před 134 týdny
Což o to, ty dva mám rád, ale tak nějak jsem doufal, že zůstanou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY