Facebook Twitter E-mail
25. dubna 2015

Spin-off Fuller House získal objednávku na Netflixu

Na začátku dubna se objevily informace ohledně spin-offu sitcomu Full House. Tenkrát ještě nebylo nic uváděno se 100% jistotou, avšak nyní je již oficiálně potvrzeno, že Netflix do spin-offu skutečně půjde. Těšit se můžete na 13 epizod, které budou odvysílány v roce 2016 pod názvem Fuller House.

Jasnější je už i dějová linka, která se bude podobat původnímu sitcomu, avšak s menšími rozdíly. V centru dění bude nejstarší z dcer Tannerových, D.J. (Candace Cameron Bure), která se stala čerstvou vdovou. Živí se jako veterinářka a na krku jí teď zůstali dva synové – dvanáctiletý průšvihář J.D. a jeho sedmiletý neurotický bratr Max. Z dua se však brzy stane trio, jelikož je D.J. těhotná se svým třetím synem. Na pomoc s domácností i s výchovou dětí jí přispěchá mladší sestra Stephanie (Jodie Sweetin), která se snaží prorazit jako zpěvačka, a D.J.ina nejlepší kamarádka Kimmy (Andrea Barber) se svou pubertální dcerou Ramonou.

První díl se bude podobat spíše rodinnému srazu, od kterého se poté budou odvíjet následující epizody. Svou účast potvrdil John Stamos, který si zopakuje svou roli strýčka Jesseho. Uvedl, že se snaží ke spin-offu přilákat co nejvíce herců z původního obsazení, aby si zahostovali alespoň v jedné epizodě. Je tedy možné, že na skok zastaví i zbytek původního osazenstva, mezi které patří Bob Saget (Danny), Mary-Kate a Ashley Olsen (Michelle), Dave Coulier (Joey) a Lori Loughlin (Becky).

Zprávu o uzavření dohody s Netflixem exkluzivně prozradil samotný John Stamos během jeho návštěvy u Jimmyho Kimmela.


Oblíbili jste si sitcom Full House? Těší vás, že se herci po letech představí v novém spin-offu? Dáte mu na Netflixu šanci?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY