Facebook Twitter E-mail
21. dubna 2015

Kabelovka TV Land vynesla rozsudek nad Younger

Čím více se blížíme konci hlavní sezóny, tím více se dozvídáme informací ohledně prodlužování či rušení našich mnohdy velmi oblíbených seriálů. Mnoho z vás se již v jiných diskuzích pídilo po tom, jak si na tom co do sledovanosti vede Younger, a jaké má tím pádem šance na obnovení. Jeho osud je už nyní známý.

Pro všechny fanoušky máme velmi dobré zprávy. Kabelovka TV Land oznámila, že se Younger od tvůrce Darrena Stara vrátí v příštím roce se druhou sérií. Nová řada bude mít 12 epizod.

„Younger je prvním krokem k vývoji TV Land. Jsme velmi pyšní na to, že můžeme oznámit druhou sérii,“ uvedl v oficiálním vyjádření Keith Cox, výkonný viceprezident vývojové sekce stanice. „Jsme nadšeni, že budeme nadále pokračovat ve spolupráci s Darrenem, a jsme moc zvědaví, kam svůj příběh dál zavede.“

Seriál v hlavní roli se Sutton Foster je pro stanici první komedií točenou stylem single-camera. TV Land se právě tímto směrem chce ubírat, stejným stylem připravuje i novinky The Gaffigan Show, Teachers a Impastor.

Younger se divákům představil na konci března a sklidil pozitivní ohlasy ze strany fanoušků i kritiků. Na rozdíl od role v Bunheads se zde Sutton Foster dočkala pochval za svůj výkon.


Sledujete Younger? Těší vás, že se seriál vrátí v příštím roce s druhou řadou? Přáli byste si od TV Land více podobných seriálů?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 130 týdny
Younger sleduji, moc se mi líbí a tudíž jsem velice nadšená z druhé řady....
dusk
před 126 týdny
Tak to jsem ráda. Já jsem Bunheads sledovala, ale přišlo mi, že se tam Sutton...
ševča
před 49 týdny
No bodejť, v Bunheads jen kopírovala Lorelai, nijak dobře mimochodem....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY