Facebook Twitter E-mail
22. dubna 2015

Novinky MTV: Návrat Teen Wolf a prodloužení Faking It

Kabelovka MTV během své jarní sezónní prezentace odhalila plány pro novou sezónu. Hlavními body byly informace k seriálům Teen Wolf (Vlčí mládě) a Faking It.

Teen Wolf se vrátí s pátou sérií ve speciální dvouhodinové premiéře. První část bude odvysílána 29. června, druhý díl bude následovat o den později, tedy 30. června. Bude tak dělat předskokana očekávané novince Scream. V létě se také vrátí Faking It, Teen Mom, Catfish a další.

Když už je řeč o Faking It, fanoušci se můžou začít radovat. Seriál totiž dostal objednávku na třetí sérii! Prodloužení se dočkalo také několik reality shows – Are You the One, Broke A$$ Game Show a The Challenge.

V následujících měsících se do programu stanice zařadí několik novinek, z nichž většina jsou opět reality shows, ale představí se také fantasy Shannara. Co se týče stálic, poslední srpnový den se na obrazovky vrátí komedie Awkward se svou finální řadou.


Těšíte se na Teen Wolf? A máte radost z Faking It? Očekáváte Scream a Shannaru? Jak se vůbec stavíte k seriálům od MTV?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aldyska
před 190 týdny
Ach bože, to kým odvysielajú poslednú sériou Awkward aj umriem dovtedy strašne...
anuskaa7
před 190 týdny
Na Awkward a Faking It se mooooc těším, obojí je to super, vtipné a...
vega
před 190 týdny
aha nejako som to nepostrehla, dakujem :) a tak nevadi aspon dufam ze to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY