Facebook Twitter E-mail
22. dubna 2015

Dočká se Sirens třetí řady? USA Network už má jasno!

Kabelovka USA Network vynesla rozsudek nad svou komedií Sirens, která minulý týden odvysílala finále druhé série. Po řadě seriálového prodlužování ale tentokrát dobré zprávy nepřinášíme. Seriál se nových epizod nedočká.

Sirens byla první půlhodinová komedie od USA Network, když se stanice před rokem rozhodla odbočit od svých typických dramat a vydat se novým směrem. Kromě originálních pořadů mimo jiné koupila také syndikační práva na sitcom Modern Family. Postupně se k Sirens připojily seriály Playing House a Benched, z nichž druhý zmíněný byl zrušen po první sérii, zatímco Playing House dostal objednávku na druhou řadu.

První série Sirens měla pomalý start, postupně si však seriál vytvořil menší, leč stabilní okruh fanoušků. V první řadě se dokonce seriál radoval z mírného nárůstu sledovanosti a v polovině série se dočkal obnovení. Ačkoliv druhá řada získala ještě lepší ohlasy ze strany kritiků, ke zvýšení sledovanosti nedošlo. Podle zdroje je právě neschopnost zaujmout větší publikum důvodem, proč se stanice rozhodla seriál ukončit.

Nyní tedy na USA Network kromě chystané druhé řady Playing House zůstává na poli komedií pouze novinka Donny!, která se na televizní obrazovky dostane na konci roku 2015.


Sledovali jste Sirens? Mrzí vás ukončení? Zasloužil by si seriál novou řadu, nebo už mu ke konci docházel dech?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 134 týdny
Parks jsem nepřekládal :) jen sledoval a zamiloval si :) Ale pravdu máš,...
inekafe
před 134 týdny
What the... a fakt nie. :D Jak to? Ja som bol stále v tom, že Parks...
Pajky
před 134 týdny
To mě taky :) Ale vážně to není moje práce...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY