Facebook Twitter E-mail
1. května 2015

Aziz Ansari dá hlavy dohromady s tvůrci Parks & Rec

Dnešní zpráva potěší hlavně fanoušci seriálu Parks & Recreation. Jejich seriál se sice letos po sedmi letech rozloučil (rozlučkový článek), ale nyní dostanou alespoň částečnou náhradu.

Představitel jedné z hlavních rolí Aziz Ansari totiž začíná pracovat na novém seriálu. Aby to pro fanoušky Parks bylo ještě zajímavější, tak se Aziz rozhodl spolupracovat se svými bývalem šéfem, výkonným producentem Michaelem Schurem (Parks & Recreation, The Office). Zájem o jejich nový seriál projevil Netflix, který objednal deset půlhodinových epizod a samozřejmě půjde o komedii.

Projekt je zasazen do New Yorku a Ansari ho vytvořil také společně s Alanem Yangem (Parks & Recreation). Momentálně je projekt bez názvu a příběh je zatím držen pod pokličkou. Za to však víme několik dalších herců, kteří by se měli objevit. Nejzajímavějším je rozhodně H. Jon Benjamin (hlas Archera nebo Boba z Bobovy Burgery) ale objeví se také Lena Waithe, Eric Wareheim (Tim and Eric's Bedtime Stories), Noel Wells či Kelvin Yu.

Na postech výkonných producentů tedy bude působit Ansari, Schur a Yang. Připojí se k nim ještě David Miner (také Parks) a Dave Becky. Netflix tak rozšiřuje spolupráci s Ansarim, který se v nedávné době objevil ve dvou komediálním speciálech streamovacího giganta.


Chybí vám Parks & Recreation? Máte radost ze shledání tvůrců a Azize? Těšíte se až seriál odstartuje na Netflixu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY