Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2015

Co se chystá na Syfy?

Televizní stanice Syfy se připravuje na novou sezónu, a tak je třeba vybrat si nějaké projekty a z nich zvolit, který se dostane až do programu. Nyní se mluví o třech projektech a mezi nimi se nachází i klasika od veterána hororového žánru Wese Cravena.

V současné době je jedním z velkých hitů vzít film a udělat z něj televizní sérii. Samotná stanice Syfy má zkušenosti z letoška, kdy se podařilo zabodovat seriálu 12 Monkeys (který jsme doporučovali i v našem článku 5+1), který si vybojoval druhou řadu.

Tentokrát nás čeká předělávka hororu z roku 1991 s názvem Lidé pod schody (The People Under the Stairs). Ten vypráví příběh rodiny Robesonových a v hlavní roli je strašidelný dům. Craven zde bude působit jako výkonný producent a pilot je popisován jako kříženec Downton Abbey a The Amityville Horror.

Druhý projekt, který je vyvíjen, se jmenuje We Are All Completely Fine a je založen na stejnojmenné knize Daryla Gregoryho. V tomto příběhu tajemná psycholožka vytahuje zvrácené zlo z minulosti svých pacientů. Wes Craven je očividně člověk, na které Syfy sází, protože i u tohohle projektu bude působit jako výkonný producent a zároveň napíše pilotní epizodu.

A aby se to nepletlo, tak i na třetím projektu se bude Craven angažovat. Nese název Disciples a je založen na grafickém románu Steva Nilese, který bude stejně jako Craven působit v roli výkonného producenta. Futuristické drama zkoumá, co by se stalo, kdyby nejbohatší lidé na světě začali kolonizovat měsíce naší sluneční soustavy (spoiler – svou roli zde sehraje kult).

Všechny tři projekty jsou připravovány v rámci nové smlouvy, kterou Wes Craven podepsal s Universal Cable Productions.


Znáte Wese Cravena? Jak se vám líbí tři nové projekty? Který z nich se vám zamlouvá nejlépe?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY