Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2015

Amazon objednává pilot od Borata

Tedy ne tak docela, ale jistě vás to nalákalo si tento článek otevřít, že ano? Dobrá, přejdeme k věci. Amazon se rozhodl objednat si pilot k půlhodinové komedii s názvem Highston a na jeho tvorbě se podílí mimo jiné právě představitel Borata, Sacha Baron Cohen. Ten se ujme produkce, scénář bude mít na starost Bob Nelson a režírovat budou Jonathan Dayton a Valerie Faris.

Komedie Highston je popsána jako single-camerový projekt, kde je hlavní postavou Highston Liggetts, 19letý mladík na prahu dospělosti, který pomalými kroky vstupuje do světa, který ani sám nepoznává. Proto si ve své představivosti vytváří jakýsi svět, kde jsou mu mentory a společníky různí známí lidé.

Sám Nelson má, stejně jako Cohen, zázemí právě u komedií. Stojí za filmem Nebraska a momentálně pracuje na další komedii s názvem The Confirmation. Ani Cohen nezahálí a po hitech jako jsou zmíněný Borat nebo například Diktátor nyní píše, produkuje i hraje ve filmu Grimsby naplánovaném na příští rok.

Žánr komedií se Amazonu vyplácí, pročež nejspíš sází na úspěch i tentokrát. Určitě si vybavíte Transparent, který si odnesl nespočet ocenění. Kromě pilotu k Highstonovi má Amazon spadeno na Mad Dogs, Salem Rogers a například Cocked.


Zaujal vás další možný seriál od Amazonu? Podaří se tomuto projektu stát se dalším hitem po vzoru Transparent, nebo upadne v zapomnění?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY