Facebook Twitter E-mail
28. dubna 2015

Chicago Fire: Nová zdravotnice na scéně

Fanoušci seriálu Chicago Fire přišli minulý týden o jednu z původních postav seriálu. Se stanicí 51 se totiž po třech letech rozloučil Peter Mills (Charlie Barnett). Už dnes v noci se chystá další velký crossover mezi Chicago Fire, Chicago P.D a Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti a během něho by se měla představit nová zdravotnice.

Role nové zdravotnice se ujme Dora Madison Burge. Tu si jistě pamatují z role Becky fanoušci seriálu Friday Night Lights případně z loňské novinky Star-Crossed (Láska ve hvězdách), kde si zahrála Zoe.

Nyní se představí jako Jessica „Chili“ Chilton, temperamentní mladá zdravotnice, která je přidělena k Sylvii Brett (Kara Killmer). Jenže stanice 51 momentálně truchlí po odchodu Petera Millse a Chili tak čeká na novém pracovišti těžký boj. Zatím je jisté jen to, že se zdrží do konce série.

Zajímavostí je, že se jedná již o druhé vystoupení této herečky ve světě „Chicaga“. Původně se ucházela o roli Brett a na tvůrce zapůsobila natolik, že ji nabídli roli v Chicagu PD, kde se objevila v jedné epizodě jako informátorka Antonia (Jon Seda).

K tomu se vyjádřil výkonný producent Matt Olmstead a potvrdil, že se seriál zmíní to, že jedna herečka hraje dvě postavy: „Dojde na takové malé pokývnutí. Její postava z PD opustila Chicago a vydala se za sestrou do Kansas City. Prostě stojí za zmínku, že je to sestra postavy, kterou jsme kdysi viděli v PD a nikdy se k ní nevrátili. Neděláme scény s dvojčaty… Nenapadá mě však nikdo lepší na tu roli než ona.“


Co říkáte na odchod Millse? Jak se vám zamlouvá nová zdravotnice? Myslíte, že ho zvládne nahradit?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 129 týdny
Taková nemastná neslaná,ale třeba překvapí
Pajky
před 129 týdny
Otravnej Mills pryč a nahrazen novou ženskou? Já jásám :D
Vachisek
před 129 týdny
proti Millsovi je to výlet do jiné planety =D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY