Facebook Twitter E-mail
18. června 2015

Tvůrce Misfits chystá komedii o ufonech

Tvůrce kultovního britského seriálu Misfits a lehce opomíjeného In the Flesh byl povolán, aby pro stanici E4 vytvořil drama s prvky komedie o mimozemšťanech. Název je prostý a výstižný – Aliens.

Aliens je o hodinová dramatická komedie, na jejíž tvorbě se podílí Fintan Ryan. Natáčení je naplánováno na letošní rok, konkrétní termín prozatím není stanoven. Ryan se k objednávce nového seriálu vyjádřil takto: „Clerkenwell je jediná společnost, která tento seriál dokáže vytvořit, a E4 je jediné místo, kde nám dovolí ho vysílat. Bude to vážně dobré.“ Pokud vám Ryanovo slovo jako potvrzení kvality nestačí, můžete Aliens posoudit dle oficiální synopse:

Mimozemšťané jsou tady. Vlastně jsou tu již posledních čtyřicet let. Ale přestože chodí, mluví a vypadají jako my, není jim dovoleno s námi žít. Všichni mimozemšťané jsou nuceni přebývat za velkou zdí v oddělené komunitě nazvané Troy. Jde o zchátralé a požitkářské ghetto, kde zločinecká subkultura přímo vzkvétá. Je to svět plný záhad, nebezpečí a zapovězeného potěšení. Když ovšem člověk jemných mravů jménem Lewis, strážce oné zdi, zjistí, že je také napůl mimozemšťan, je ihned vtažen přímo do srdce Troye.


Zaujali vás Aliens? Dáte seriálu v budoucnu šanci?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shadris
před 126 týdny
Hrozně mě nadchly první dva nebo tři odstavce, než došlo na shrnutí děje. Jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY