Facebook Twitter E-mail
3. května 2015

Natáčení páté série Homelandu se stěhuje do Německa

Politické drama Homeland (Ve jménu vlasti) si po odvysílání čtvrté série stále ještě dopřává pauzu, avšak ta se pomalu blíží ke svému konci. Nasvědčuje tomu i fakt, že se začínají objevovat první zprávy, které se týkají série páté.

Stanice Showtime v pondělí oznámila, že nadcházející série se bude natáčet u našich sousedů v Německu. Homeland se tak stane prvním americkým seriálem, jehož celá série bude natočena výhradně v Německu. Produkce 12 nových epizod začne v Německu již v červnu pod vedením showrunnera Alexe Gansy. Na jejich premiéru se můžete těšit letos na podzim.

Děj se bude odehrávat dva roky po událostech v Islámábádu, kde Carrie (Claire Danes) sloužila jako vedoucí základny CIA.

„Carrie se bude snažit vypořádat s vinou a zklamáním, které léta prožívala z přední linie v rámci válečných konfliktů. Dobrovolně se přestěhuje do Berlína, daleko od CIA, kde bude pracovat pro jednu soukromou bezpečnostní firmu.“

Gansa však prozradil, že navzdory přesunu do Evropy, se v seriálu budou i nadále zabývat tématy spojenými s událostmi, které se dějí například na Středním východě, na Ukrajině, v Sýrii a v Iráku.


Těšíte se na nové epizody Homelandu? Co říkáte na časový skok a novou lokalitu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 188 týdny
Jsem zvědav, co z toho bude. Na začátku 4. série jsem byl skeptický,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY