Facebook Twitter E-mail
1. května 2015

V Grey's Anatomy už si našli náhradu za Dereka

Seriál Grey's Anatomy již zanedlouho ukončí svou jedenáctou sérii, avšak ještě předtím se divákům představí nová tvář. Postava bude uvedena v předposledním díle a zdrží se i na finále. Zatím není jasné, zda se s tímto přírůstkem budeme případně setkávat i následující sérii. Jasné však je, že minimálně jedna postava se zdrží určitě.

Roli získal mladý herec Joe Adler, který se do povědomí zapsal zejména fanouškům seriálu The Mentalist (Mentalista), kde ztvárnil postavu agenta Wylieho. V nemocnici Grey Sloan Memorial si zahraje nového stážistu, o kterém se bohužel více informací zatím neví.

Zprávy o těchto dvou castinzích přichází poté, co seriálu řekl navždy sbohem jeden z původních herců Patrick Dempsey, který se po dobu 11 let objevoval jako doktor Derek Shepherd alias McVysněný. Tím se scenáristům otevřelo spoustu možností pro vepsání nových postav, zvláště z hlediska finančního. Nikdo z nově příchozích nebude v žádném případě pobírat stejný plat jako Dempsey a můžou si tedy dovolit za stejné peníze více herců.


Těší vás příchod nových postav? Nebo byste chtěli zpátky radši Dereka? Co očekáváte od finálového dílu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

calipsso
před 131 týdny
ale jo první 2 série se mi líbily ale pak už nebyl čas... :-D on tam hraje?
wexzuz
před 131 týdny
Jo, v 6 a 7 sérii :D Takový miláček :D
calipsso
před 129 týdny
No tak to nebude nic pro mě :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY