Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2015

Revenge už má o osudu jasno!

Stanice ABC dnes večer fanouškům seriálu Revenge (Pomsta) potvrdila to, o čem se bouřlivě diskutovalo již od podzimu, ale v posledních dvou týdnech byly tyto diskuze vyhraněny do krajnosti. Seriál po čtyřech letech končí.

Finálová epizoda čtvrté řady, která bude odvysílaná 10. května, bude tedy sloužit jako poslední díl celého seriálu. Stanice začne v nejbližších dnech vydávat propagační materiály, které budou na tuto skutečnost upozorňovat.

Ačkoliv příběh posledních epizod jasně naznačoval, že se seriál blíží ke svému konci (Victoriina smrt je jen posledním hřebíčkem do rakve), showrunner Sunil Nayar prozradil, že se od začátku sezóny nepočítalo s tím, že by měla být pro Revenge konečnou.

„Říct, že k této sezóně přistupujeme jako k závěrečné, by byla mylná informace,“ prozradil. „Na druhou stranu se nebojíme učinit rozhodnutí, na základě kterých se lidé budou ptát, kam tohle všechno směřuje.“

I kdybychom nebrali v potaz dějové zvraty, o konci seriálu v posledních týdnech svědčila nejen upadající sledovanost, ale také nedávné promo zveřejněné stanicí ABC, ve kterém se mluví o „posledních čtyřech epizodách, které zbývají“.

Řeidtel stanice Paul Lee byl vždy velkým fanouškem a podpůrcem seriálu, který označoval jako jednu z jeho „značek“. Od počátku se tedy očekávalo, že se seriál dočká zakončení, které uspokojí fanoušky, kteří strávili roky odhalováním mytologie seriálu.

Fanoušci mají tedy již jasno. Do konce seriálu zbývají poslední dvě epizody, ve kterých se dozvíme, jak to všechno dopadne.


Jste vůbec alespoň trošku překvapeni touto zprávou? Žila ve vás dosud přece jen malá jiskřička naděje, že by se seriál mohl dočkat nové řady? Jak si myslíte, že to celé dopadne?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lizzy
před 133 týdny
I když jsem chtěla a i počítala s koncem, tak když jsem si ráno...
Butcher
před 133 týdny
Serial me bavil a myslim ze pro ukonceni je ten pravy cas.
Michalenka
před 133 týdny
Už 6 odvysílaných epizod jsem neviděla...Tak moc mě to už nebaví...Pravý čas to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY