Facebook Twitter E-mail
5. června 2011

Na co koukat v létě II

Pokračujeme s druhou půlkou přehledu seriálů vysílaných přes léto. Na co se dá koukat, když se nedá válet u bazénu? Minule jste si nevybrali? Tak zkuste dnes...

Pokud jste přehlédli první půlku týdne, tak vězte, že je lepší začít s ní.

Čtvrtek

 

Dokonce i v létě máte šanci najít na klasické tv stanici nějaký neokoukaný seriál (jinak je většinou program vyplněn reprízami a spoustou reality show). Ve čtvrtek od 2. června to bude na NBC novinka Love Bites. ABC se nenechává zahanbit a nasazuje ve stejném časovém slotu od 23. června Rookie Blue.

Minulé dny jsme kanál Comedy Central ignorovali, protože vysílal jen u nás většinou neznámé animáky. Jenže ve čtvrtek ho nemůžeme vynechat, 23. června začíná již 7. řada Futuramy.

Wilfred, vcelku očekávaný seriál s Elijahem Woodem v hlavní roli, si odbude svou premiéru 23. června na FX. Následuje ho Louie se svou druhou řadou.

Poslední stanicí, která něco pořádného o letních čtvrtcích vysílá, je USA. 23. června se vrací bývalý agent Michael Westen v Burn Notice (pátá řada) a v premiéře uvidíme právnickou novinku Suits.

Pátek a sobota

Tomu se snad ani nedá věřit. V pátek i s v sobotu je v seriálovém programu jako vymeteno. Prostě absolutně nic. Takže my závisláci budeme odkázaní na zásoby z předchozích dnů.

Neděle

 

Předchozí dva dny půstu se nám na A&E pokusí od 5. června zahnat 2. série seriálu The Glades. A na AMC 17. července vystřídá dobíhající The Killing čtvrtá řada Breaking Bad.

Hlavní tahákem nedělního programu bude přes prázdniny HBO. Jako první začíná 26. června 4. série True Blood, o čtrnáct dní později 10. července se přidá komediální seriál Curb Your Enthusiasm se svou osmou řadou. A za dalších 14 dní se do trojky přidá Entourage, také již po osmé.

Lifetime si na nás pro změnu připravil detektivní novinku. 12. června se představí The Protector. O týden později, 19. června, novinku doplní třetí řada právnické Drop Dead Diva.

Poslední stanicí v našem přehledu je TNT. 26. června se vrátí Leverage se svou čtvrtou řadou. A konečně poslední seriál. Pověstnou třešničkou na dortu je sci-fi Falling Skies startující 19. června.

Tak co, máte vybráno? Nebo budete držet seriálový půst až do konce léta?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
hodně dávno
No dobře, no... :D Já jen, že kvůli webu to vím a sleduju, takže jsem si na...
Crazy-Nut*
hodně dávno
Těším se především na True Blood! :)
kacka.irena
hodně dávno
Futurama rules...no a True Blood :-) The Gates asi další řadu nedostal, co? :-(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY