Facebook Twitter E-mail
2. května 2015

Podzim na NBC: Blindspot, Chicago Med, Heartbreaker

Celé květnové seriálové šílenství začíná letos obzvlášť brzy! Opět vše startuje stanice NBC, která jako první oznámila, že se (prozatím) tři její dramatické piloty dočkaly objednávky na seriál.

Jediným překvapením v tomto výběru je fakt, že do něj nebyl zahrnut pilot The Player (dříve Endgame), kolem kterého je velký buzz a který dostal jako jeden z prvních zelenou pro velké nabírání herců a štábu, což je většinou náznak seriálové objednávky.

Nicméně pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti se spoluprací NBC a společnosti Sony TV, není vynechání The Player až tak šokující. Před dvěma lety NBC zveřejnila hrst nových objednávek, mezi kterými jeden nápadně chyběl. Šlo o drama s nejlepšími testovacími výsledky, The Blacklist. Později se projekt dočkal seriálové objednávky v komplexní dohodě mezi NBC a Sony TV, která seriálu zaručila pondělní časový slot, dále objednání tehdejších novinek produkovaných Sony – The Night Shift a Welcome to the Family – a také obnovení Community.

Výběr Chicago Med tak dává v příští sezóně Dickovi Wolfovi čtyři seriály v programu. Tři z nich jsou značky Chicago (Fire, PD a Med), a k tomu veterán Law and Order: SVU). Stejně tak Greg Berlanti bude mít v příští sezóně pravděpodobně čtyři až pět jím produkovaných seriálů – Blindspot, Arrow, The Flash a s největší pravděpodobností také jejich společný spin-off. Kromě toho na CBS bude dost možná objednána novinka Supergirl, kterou také produkuje.

Novinky

Blindspot
Obří mezinárodní zápletka vypukne ve chvíli, kdy se na Time Square objeví nádherná nahá neznámá žena. Ta má celé tělo pokryté záhadnými tetováními. Neví, kdo je, ani jak se tam dostala. Jen jedno je jasné: jméno agenta FBI Kurta Wellera, které se rýsuje na zádech této Jane Doe. Agent Weller a zbytek FBI si brzy uvědomí, že každý vytetovaný obrázek na jejím těle je zločin, který je potřeba vyřešit. S každou stopou se dostávají blíž pravdě o identitě Jane.

Chicago Med
Spin-off od Chicago Fire. Další přídavek do chicagské značky tentokrát přivádí diváky do chaotického světa nejbouřlivější nemocnice ve městě. Hnací silou instituce je odvážný tým lékařů, který místo drží pohromadě. Ti se každý den zabývají jedinečnými novými případy, které vznikají z aktuálních událostí v Chicagu. Vznikají nové ohnivé vztahy, a to nejen mezi nemocničním personálem, ale také se známými tvářemi chicagské policie a hasičského záchranného sboru.

Heartbreaker (dříve Heart Matters)
Doktorka Alex Panttiere je jedna ze světově nejuznávanějších odborníků na transplantaci srdce. Je jednou z mála žen ve svém oboru. Alex je tvrdohlavá a nebojácná; vždycky operuje za svých podmínek. Každý den se vypořádává s nabitým osobním životem, který sám o sobě může být považován za práci na plný úvazek, zvládá nároky skeptické fakulty a svědomitých internistů, a posouvá hranice možností medicíny do úctyhodných nových výšin. Seriál vzniká podle skutečných zážitků a úspěchů doktorky Kathy Magliato.


Zaujala vás některá z novinek? Dáváte si něco do watchlistu hned, nebo počkáte až na trailery nebo první reakce?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

plavacek2000
před 136 týdny
Tak já jsem si dala do watchlistu Blindspot,protože je to podle mě zase něco...
Lill
před 136 týdny
Tiež si pridávam Chicago Med kvôli PD a Fire, som zvedavá, ako veľmi ma to bude...
justynajohnson
před 136 týdny
Lékaře moc nemusím,ale kvůli fire a pd tomu dám šanci :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY