3. 5. 2015

VLNY: Přijďte se podívat na The Big Bang Theory do kina

VLNY: Přijďte se podívat na The Big Bang Theory do kina

Výjimečně již v pondělí večer od 20:30 se bude v brněnském kině Scala pořádat další promítání v rámci projektu VLNY. Tentokrát půjde o nejsledovanější sitcom současnosti – The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), který vysílá stanice CBS již devátým rokem. Fanoušci jej ale mohou již několik let sledovat i s českým dabingem na Primě COOL.

Myslíte si, že fyzici jsou podivíni? Tak v tom případě se seznamte se Sheldonem, ten vaši domněnku potvrdí. Společně se svými přáteli žije svérázným způsobem života do velké míry ovlivněným jeho nevšedním myšlením. Tento divácky úspěšný současný sitcom na diváka útočí svým specifickým humorem, tak i intertextovými odkazy na jiné filmy či osobnosti vědeckého světa. Kompletní druhá série na velkém plátně nemůže mít jiný účinek, než že si postavy seriálu, pokud se tak dosud nestalo, zamilujete.

Základní info:

Co: The Big Bang Theory, 2. série
Kdy: 4. 5. 2015 od 20:30
Kde: kino Scala v Brně
Kolik: 90,– (student) / 110,– (dospělý)
Více: VLNY

V kině se zítra dočkáte promítání celé druhé série (2×01 – 2×23). Program je naplánován na 460 minut, tedy téměř 8 hodin nepřetržité zábavy! Všechny epizody budete moci zhlédnout v originálním znění s českými titulky.

Studentský projekt VLNY – Televize v kině je akce, kdy bude během letního semestru probíhat celkem deset promítání televizních formátů z americké a české seriálové produkce. Cílem je dokázat, že televize rozhodně není umírajícím médiem. Jednotlivá promítání jsou doplňována doprovodným programem, který návštěvníkům osvětlí současné postavení televize na trhu zábavního průmyslu.

Další informace: Událost na Facebooku / Stránky projektu


Líbí se vám nápad vysílat seriály v kině?

Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu