Facebook Twitter E-mail
5. května 2015

Castingová smršť: Kdo se ubytuje v AHS: Hotel?

O tom, že pátá série American Horror Story ponese podtitul Hotel, jsme vás informovali již v únoru. Kromě toho bylo oznámeno, že v seriálu zazáří Lady Gaga a Matt Bomer. Ačkoliv do otevření Hotelu zbývá stále slušných pár měsíců, informace o tom, kteří herci se zde objeví, se nepřestávají objevovat.

Prozatím jsou známá pouze jména herců. Informace o příběhu nebo o tom, jaké postavy budou herci hrát, se drží přísně pod pokličkou. Každopádně fanoušci se můžou těšit na spoustu známých tváří, ale i na nováčky, kteří se přidávají k AHS rodině.

Poté, co bylo potvrzeno, že se hvězda seriálu Jessica Lange již v nové řadě nevrátí, je třeba zaplnit prázdné místo.

Do seriálu se vrátí herec Evan Peters, který na nás bude „čekat v pokoji 64“, jak uvedl na twitteru Ryan Murphy. Těšit se můžeme i na Kathy Bates, která dle slov Murphyho bude ředitelkou hotelu. Sarah Paulson, která je také důvěrně známou tváří seriálu, bude prý ta „nejdrsnější zlá holka ze všech“.

Tím ale příval známých jmen nekončí! Angela Bassett, která je v seriálu od třetí série, bude prý „způsobovat spolu s Lady Gagou spoustu problémů v tanečním sále a všude jinde“. Jednu z vedlejších postav ztvární Wes Bentley, který se představil ve Freak Show jako Edward Mordrake. Po třech letech se k seriálu vrátí herečka Chloe Sevigny. Tu jsme naposledy mohli vidět ve druhé sérii, kdy jí Dr. Arden amputoval nohy.

Nováčkem v seriálu bude ve vedlejší roli Cheyenne Jackson, televizním fanouškům známý z rolí v 30 Rock a Glee. Detaily o jeho postavě jsou ale opět tajné.


Na koho se v Hotelu nejvíce těšíte? Koho byste znovu vidět nemuseli? Myslíte, že Hotel bude kvalitní podívaná? A může vůbec AHS pokračovat ještě v dalších letech, nebo už pomalu vyčerpává veškerá strašidelná témata?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Foxley
před 128 týdny
Prozatím vypadá obsazení hodně hezky... Taky bych rád viděl Lily, Michaela,...
Atenecka
před 128 týdny
Jsem opravdu zvědavá na "nejdrsnější zlá holka ze všech“ :-) Jen doufám,...
Thomm97
před 128 týdny
Vskutku originální název :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY