Facebook Twitter E-mail
6. května 2015

Powers se vrátí s druhou řadou

První seriál PlayStationu se vrátí také v příští sezóně. Bylo oznámeno, že se drama Powers dočká druhé řady. Nové epizody budou k dispozici v roce 2016.

Seriál vzniká podle komiksu Briana Michaela Bendise. Sharlto Copley hraje hlavní roli policisty, který pracuje v Powers, divizi policejní jednotky, která řeší případy spojené se speciálními schopnostmi.

„Přijetí Powers bylo neuvěřitelné. Jsme nadšeni z úspěchu seriálu a z toho, jak jeho obsah ladí s našimi hrami,“ uvedl John Koller, viceprezident marketingu v Sony. „Věříme, že původní obsah bude i nadále klíčovým pilířem naší společnosti, která se neustále rozšiřuje. Těšíme se na to, co přinese druhá řada Powers.“

Drama bylo původně vyvíjeno pro FX, kde získalo objednávku na pilot. Poté se přesunulo k PlayStationu, který spadá také pod produkční společnost Sony Pictures Television. Powers, který je prvním seriálem konzole, zde dostal desetiepizodní objednávku na první řadu.


Dali jste letos Powers šanci? Jak se vám seriál líbí? Jste rádi, že bude pokračovat i v příštím roce?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

-aninka-
před 132 týdny
Mňa Powers veľmi nezaujal. Nevedela som sa prelúskať ani prvou časťou. Možno mu...
Salem
před 132 týdny
koukal bych se na to dál, ale titulky nejsou
Vegen
před 132 týdny
Příjemná zpráva, konec série byl slušný WTF moment. Trochu pocit jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY