Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

CW prodlužuje iZombie!

Stanice CW si asi nic nenechá až na poslední chvíli. Po jejích velkých povánočních obnovovacích žních už pouze tři seriály neměly dosud o svém osudu jasno. Jedná se o novinky iZombie a The Messengers, které byly obě nasazeny až v midseason, a dále o veterána Hart of Dixie.

CW dnes oznámila radostnou zprávu pro fanoušky prvního zmíněného seriálu. Bylo rozhodnuto, že se iZombie vrátí v příští sezóně s druhou řadou. Prozatím není známo, kolika nových epizod se fanoušci dočkají, a stejně tak to, zda bude iZombie nasazen od podzimu, nebo opět v midseason.

Drama od Roba Thomase mělo i přes štědré obnovování na stanici druhou řadu jistou. Seriál měl premiéru na začátku roku, provázely ji slušné recenze ze strany kritiků a nadšené ohlasy od fanoušků. Pilotní epizoda získala rating 0.8 a 2,30 milionu diváků. Další díly se v ratingu ustálily na čísle 0.7, které je pro stanici velmi dobré.

Nyní tedy neví osudy svých seriálů na CW pouze fanoušci Hart of Dixie a The Messengers. Předpokládá se ale, že obě dramata budou v této sezóně ukončena. Stanice má v plánu předvést svou Upfronts prezentaci 14. května.


Sledujete iZombie? Těší vás, že se seriál dočká pokračování? Zaslouží si obnovení na úkor The Messengers?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 136 týdny
asi tak :D jsem zvědavá, jestli to je fakt prevít nebo ne
ševča
před 135 týdny
To je super. Konečně něco pro fanoušky Buffy a VM. Už dlouho tu něco podobného...
MarikaSmerk
před 131 týdny
To je paráda. Protože se mi tento seriál přímo trefil do vkusu a je podle mně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY