Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

Mindy Project se loučí s Foxem. Najde štěstí jinde?

Stanice Fox oznámila, že po třech letech nízkých ratingů ruší svou komedii The Mindy Project. To ovšem neznamená, že jsme hrdiny viděli naposledy.

Fox sice o nové epizody zájem nemá, ale produkční studio Universal Television, které seriál vlastní, to vidí jinak. V současnosti probíhají jednání mezi ním a streamovací službou Hulu o tom, že by seriál pokračoval online. Navíc se nemluví pouze o jedné nové sérii, ale dokonce o dvou. Zástupci Hulu i Universal TV prozatím odmítli komentovat.

Mindy Project nikdy nebyl silným hráčem, co se sledovanosti týče. Přesto si oproti loňsku seriál mírně pohoršil, když získával v průměru rating 1.0 a 2,4 milionu diváků.

Třetí řada skončila v březnu a obsahovala cliffhanger. V té době Mindy Kaling v rozhovoru uvedla, že odmítá tvořit seriál s vidinou neúspěchu. „Myslím, že máme na skladě další příběhy,“ uvedla herečka ohledně přesunu na jinou stanici. „Opravdu mám za to, že toho můžeme sdělit více, a myslím, že fanoušci by byli zklamaní, kdyby neviděli více dobrodružství našich postav.“

Hulu se v poslední sezóně vydává cestou Netflixu a snaží se prorazit se svými vlastními seriály. Mindy se zde přidá k novinkám The Way a Difficult People (oboje taktéž Universal TV). Kromě toho má Hulu na skladě ještě komedii Causal a minisérii 11/22/63 v hlavní roli s Jamesem Francem.


Jste překvapení, že se tentokrát Mindy na Foxu neprotáhla do další sezóny? Nebo si říkáte, že už bylo na čase? Byli byste rádi, kdyby se seriál dočkal pokračování na Hulu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 128 týdny
(y) Presne na toto som si pomyslela, keď som zbadala, že bol seriál zrušený!...
ragelly
před 128 týdny
:D To jsem si vůbec neuvědomila :D Ale tak pokud to dostane další dvě řady na...
ragelly
před 127 týdny
Tak už je to jasné, seriál dostal od Hulu objednávku na dalších 26 epizod :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY