Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

Sleepy Hollow přichází o klíčového hráče

Fanouškům spadl kámen ze srdce, když stanice Fox v březnu oznámila, že se seriál Sleepy Hollow (Ospalá díra) vrátí v příští sezóně se třetí řadou. Jak se ale nyní dozvídáme, někdo bude chybět.

Kapitán Irving už se na podzim zpátky do služby nepřihlásí. Herec Orlando Jones, který hrál tohoto muže zákona od samotného začátku seriálu, odmítl návrat ve třetí sérii. Svůj odchod herec potvrdil před několika dny na internetu.

Změna to ovšem není jediná. Již dříve bylo oznámeno, že showrunner Mark Goffman od seriálu odchází. Jeho místo zaujme Clifton Campbell, který dříve pracoval na kriminálce The Glades.

Irving se během první série stal cenným spojencem Ichaboda a Abbie v jejich boji k odvrácení apokalypsy. Ve druhé řadě zemřel během souboje, ale vzápětí vstal mrtvých, kdy byl ovládán zlým Henrym. Tato kontrola se ale vypařil a v momentě, kdy sám Henry zemřel.


Těšíte se na třetí sérii Sleepy Hollow? Měli jste Irvinga rádi? Dokáže si seriál udržet kvalitu i bez jeho přítomnosti?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 128 týdny
On se někdo nový ukáže a pak jim to ukáže :)
Chrosticek
před 128 týdny
Sleepy Hollow mam rad, aj ked posledna seria uz zacinala byt dost pritiahnuta...
Shadris
před 127 týdny
Za mě se jedná jen o dobré zprávy: třetí série - check, konec rodinného...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY