Facebook Twitter E-mail
19. května 2015

Syfy objednává fantasy drama The Magicians

S novými seriály se na Syfy doslova roztrhl pytel. Dalším přírůstkem se stává fantasy The Magicians, které vychází ze stejnojmenné bestsellerové fantasy série spisovatele Leva Grossmana.

Série knih se zaobírá skupinou dvacátníků z New Yorku, kteří během studia magie objevují fantastický svět, o kterém si četli jako děti. Tento svět ovšem představuje velkou hrozbu pro lidstvo jako takové. Jedná se o trilogii, knihy byly vydány ve zhruba dvaceti dvou zemích včetně České republiky.

Nyní už k samotnému seriálu. Objednáno je zatím dvanáct epizod a jsou známá již i jména herců, kteří knižním postavám vdechnou život. Hlavní postavu, Quentina Coldwatera, si zahraje Jason Ralph (Aquarius, Madam Secretary), dále se objeví Stella Maeve (Chicago P.D., Golden Boy), Hale Appleman (Smash), Arjun Gupta (Nurse Jackie) a Summer Bishil (Lucky 7, 90210). Produkce je naplánována na červenec v kanadském Vancouveru. Zajímavostí je, že tato kniha se měla dočkat seriálového zpracování už dávno, v říjnu 2011 o něj projevila zájem stanice Fox, jenže z projektu nakonec sešlo.

The Magicians se tak přidávají k rozrůstající se nabídce kabelové stanice Syfy. Byl už objednán například pilot pro drama Incorporated, jak jsme již informovali, a mluví se i o supermanském Kryptonu. Mágové spatří světlo světa v roce 2016.


Připadají vám Mágové zajímaví? Četli jste někteří knižní předlohu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 130 týdny
Knihy som necital ale podla traileru to vyzera zaujimavo. Tesim sa co...
Vegen
před 130 týdny
Už to je na Watchlistu, Buď to bude strašně blbý nebo to bude guilty pleasure :)
ElizaJane
před 130 týdny
Jak jsem o tomhle nevěděla? Jde do watchlistu a do seznamu knížek, který...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY