Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

Orphan Black se znovu klonuje, dostává čtvrtou řadu!

Stanice BBC America zdaleka není připravená rozloučit se se svým seriálem Orphan Black. Drama s Tatianou Maslany v hlavních rolích se vrátí v roce 2016 s deseti novými epizodami!

Seriál slaví úspěch nejen v USA, ale i v Kanadě, kde se vysílá na stanici Space. Také ta potvrdila objednávku čtvrté řady. Jak pro BBC Americu, tak i pro Space je seriál ratingovým šampionem již od svých počátků v březnu 2013.

Natáčení čtvrté série bude probíhat letos na podzim v Torrontu. Obnovení přichází necelé čtyři týdny po premiéře aktuálně běžící třetí řady, kterou po pauze uvítalo na BBC America 1,1 milionu diváků. Finále série je naplánováno na 20. června.

Seriál má na svém kontě již celou řadu ocenění a nominací na prestižní ceny. Tatiana Maslany se v roce 2014 dočkala nominace na Zlatý glóbus, ve vítězství ji však proměnit nedokázala.


Sledujete Orphan Black? Jak se vám líbí třetí řada? Jste nadšení, že se seriál vrátí i za rok? Kolik sérií by seriálu slušelo?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY