Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

The Messengers končí po první sérii

Stanice CW už má o všech osudech této sezóny rozhodnuto! Jako poslední se dostalo na letošní novinku The Messengers a jak se dalo očekávat, pro fanoušky máme špatné zprávy.

Bylo oznámeno, že seriál po první sérii skončí. Drama o skupině jednotlivců, které pojí velký úkol – zabránit apokalypse – se již s druhou řadou nevrátí.

Seriál měl premiéru v polovině dubna. Páteční programový slot se mu nezavděčil; pilot se musel spokojit s ratingem pouze 0.3 a 1,2 milionem diváků. Rating je to o desetinu nižší než u Hart of Dixie, který ve stejném slotu běžel od začátku letošního roku (a dnes večer byl také oficiálně zrušen).

Stanice prozatím neuvedla, jestli seriál bude stažen z programu. Prozatím se očekává, že celá první série bude odvysílána.


Sledujete The Messengers? Očekávali jste tak brzký konec? Jak čekáte, že to celé dopadne? Doufáte, že CW odvysílá všechny natočené epizody?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 132 týdny
Docela slabé,měla jsem velké oči a byla po dvou dílech zklamaná,nic moc no
Lill
před 132 týdny
Videla som pilot a ďalej som už nepozerala, ani neplánujem, tak po sklamaní mám...
luciakanky
před 131 týdny
mne sa to celkom páči, aj keď toto je asi najslabší seriálový diabol akého som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY