8. 5. 2015

Podzim na ABC: Proroci, šílení doktoři i loutky

Podzim na ABC: Proroci, šílení doktoři i loutky

ABC oznámila pro následující sezónu devět nových seriálů, z toho tři komedie a šest dramat. Jelikož stanice většinu svých současných seriálů prodloužila, v programu příliš místa není. Dá se očekávat, že novinky budou nasazovány postupně a některé se možná dočkají uvedení až v létě.

Dr. Ken

Doktor Ken je brilantní lékař, kterému chybí slušné chování. Vždy se snaží být dobrým doktorem, dobrým manželem a dobrým otcem pro své dvě děti. Nicméně tyto snahy dovádí všechny kolem něj k šílenství, a to jak v práci, tak doma. Naštěstí má Ken za manželku psycholožku Allison, která drží vše pohromadě a díky které se z Kena všichni okolo nezblázní.

The Muppets

The Muppets jsou zpátky v primetimu s komedií v dokumentárním stylu. Seriál sleduje osobní životy slavných loutek, stejně jako jejich vztahy doma i na pracovišti, romantické známosti, rozchody, úspěchy a neúspěchy, touhy a chtíče. Jde o dospělejší loutkovou show pro děti každého věku.

The Real O'Neals

O'Nealovi jsou na první pohled bezchybná katolická rodina. Životy jejích členů jsou ale obráceny vzhůru nohama, když na povrch začnou vyplouvat skrývané pravdy. Jaké to je ale překvapení, když namísto rozpadu rodiny dojde ke všeobecné úlevě. Každý totiž konečně může přestat předstírat dokonalost a konečně se začít chovat podle toho, jakou má skutečně povahu.

The Catch

Alice Martin je silná a úspěšná žena, která se živí vyšetřováním podvodů. Sama hrdinka se však jednoho dne stane obětí léčky, kterou na ni nastraží její snoubenec. Vedle řešení případů se tak Alice rozhodne zrádce najít dřív, než se mu podaří zničit jí kariéru.

The Family

Rodinu známého politika čeká velký návrat. Po deseti letech se domů vrací jeho mladý syn, který tenkrát zmizel a celé ty roky byl považován za mrtvého. Záhadný muž je přivítán zpátky do rodiny, přitom ale začíná vzrůstat vlna podezření. Je opravdu ten, za koho se vydává?

Of Kings and Prophets

Epická biblická sága o víře, ambicích a zradě, která je vyprávěna skrze pohled bitvami znaveného krále, mocného, leč rozzlobeného proroka a vynalézavého mladého pastýře. Tato trojice mužů se vydává na souboj proti vlastnímu osudu.

Quantico

Seriál sleduje skupinu mladých nováčků v FBI. Každý z nich měl své osobní důvody, proč se k organizaci přidal. Nyní musí společně bojovat o své místo, pomáhat si, aby všichni úspěšně prošli tréninkem na základně Quantico ve Virginii. Kromě toho, že se postupně dozvídáme střípky z jejich skryté minulosti a vidíme současný trénink, díky flash forwardům budeme mít možnost nahlédnout do blízké budoucnosti. Dozvíme se, že jeden z nováčků se stane teroristou, který je zodpovědný za jeden z nejhorších teroristických útoků na americké půdě od dob 11. září.

Boom

Nejvýznamnější nález ropy v celé historii Ameriky způsobil změnu geopolitické moci a ekonomický boom Severní Dakoty, který stát neviděl od dob zlaté horečky v roce 1849. Billy a Cody Lefeverovi jsou mladý ambiciózní pár, který se stěhuje k ropným polím v Bakkenu. Zde hledají bohatství a lepší život. Musí však čelit různorodému složení obyvatelstva, mezi kterým nechybí rváči, podvodníci, ropní baroni, kriminálníci a další zlatokopové.

Wicked City

Antologická kriminálka, která staví především na pravdivém zobrazení zločinů a svých postavách. Wicked City zkoumá sex, politiku a populární kulturu skrze různé éry historie města Los Angeles.

V první sérii hledají dva policisté tým sériových vrahů, kteří vzali inspiraci v Bonnie a Clydeovi. Jejich řádění probíhá v roce 1982, v době kokainem nadopovaného rock ‚n‘ rollového hýření. Mezi detektivy, novináři, drogovými dealery a návštěvníky nočních klubů vznikají nečekaná spojenectví ve snaze vyřešit tento zapeklitý případ sériových vražd.


Kterou novinku od ABC si zařadíte do watchlistu? Najdete zde něco, co by mohlo sloužit jako náhrada za zrušený Forever?

Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře16zobraz všech 16 příspěvků
Pan Citron

Pan Citron

Na Muppety se celkem těším. Pokud si budou dělat srandu ze sebe samých, tak to může být celkem povedené....
před 255 týdny
sonkad

sonkad

Oooh, The Catch je nový seriál Shondy Rhimes, takže dúfam, že to bude zase pecka :)
před 255 týdny
LadyJ

LadyJ

Já si přidám do watchlistu jen Of Kings and Prophets. Historické seriály mám ráda, tak doufejme, že se...
před 255 týdny
Další články k tématu